پاسخ مصباحی مقدم به تاثیرترور فخری‌زاده درباره برنامه موشکی

کد خبر: 1035649

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی باید منتظر کیفر ترور «محسن فخری‌زاده» باشد، گفت: ترور شهید فخری‌زاده خللی به برنامه هسته‌ای و موشکی ایران وارد نخواهد کرد.

خبرگزاری مهر: حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با اینکه آیا می‌توان ترور شهید فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران را ناشی از ارائه اطلاعات دانشمندان کشور در مجامع بین‌المللی و تبعات سنگین اعتماد به غرب دانست؟، اظهار داشت: واقعاً مصیبت سنگینی با ترور دکتر فخری‌زاده توسط صهیونیست‌ها به ملت عزیز ایران وارد شد. واقع مسأله این است که ترور این اندیشمند بزرگ ناشی از لو رفتن وجود چنین شخصیتی در نظام جمهوری اسلامی است. حالا اینکه این اطلاعات چگونه لو رفته است برای من روشن نیست.

وی افزود: آنچه اهمیت دارد اینکه باید چنین نیرو‌هایی به شدت حفظ شوند و وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و اطلاعات سپاه از این افراد مراقبت کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: البته نیرو‌های امنیتی خیلی قدرتمند هستند و توانستند از موارد متعددی از سوء قصد‌ها جلوگیری کنند، اما به هر حال این اتفاق ناگوار رخ داده است و نتانیاهو باید منتظر کیفر این عمل باشد.

مصباحی مقدم در رابطه با تاثیر ترور فخری‌زاده در برنامه موشکی و هسته‌ای ایران، تصریح کرد: ترور این دانشمند ایرانی در زمینه خلل به برنامه هسته‌ای و موشکی ایران با توجه به تعداد دانشمندان ما در عرصه هسته‌ای و موشکی جای نگرانی ندارد. مگر ما شهید تهرانی مقدم و از سوی دیگر شهدای هسته‌ای را نداشتیم؟

وی گفت: ما بزرگان زیادی امثال این‌ها را از دست دادیم، اما دوستان، همکاران و سایر دانشمندان این عرصه‌ها توانستند راه آن‌ها را ادامه دهند و ضایعات ناشی از فقدانشان را کاهش دهند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت