واکنش تابش به گمانه زنی‌ها درباره نامزد‌های اصلاح‌طلبان

کد خبر: 1041521

فعال اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصلاح‌طلبان نباید انتخابات ۱۴۰۰ را با همان فرمان انتخابات ۹۸ آغاز کنند، درباره مطرح شدن برخی شخصیت‌های جریان اصلاحات برای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: گمانه‌زنی زود است و سیب سیاست تا انتخابات ۱۴۰۰ هزاران چرخ می‌خورد.

خبرگزاری فارس: محمدرضا تابش فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده سابق اردکان در مجلس درباره تشتت در جریان اصلاحات برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به تحولات جغرافیای سیاسی دنیا ایجاد شده و علی رغم حس وطن پرستانه‌ای که مردم با همه تنگنا‌های اقتصادی و معیشتی دارند، جریانات، احزاب و گروه‌ها سر عقل بیایند و بستری را فراهم کنند تا مردم خود را در رای دادن و بهره بردن از آن صاحب اثر ببینند.

فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: باید زمینه‌ای را فراهم کنیم که مردم اعتماد کنند و پای صندوق‌های رای حضور یابند و این مهمترین وظیفه همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی است بنابراین بهتر است یک منشور اخلاقی برای اعتمادسازی مردم نسبت به حضور فعال در انتخابات تهیه تا در آن رای مردم بعد از انتخابات مثمر ثمر واقع شود بعد از آن می‌توان تکلیف کرد که اصولگرایان و اصلاح طلبان چه کنند.

وی با بیان اینکه نباید با فرمان انتخابات ۹۸ انتخابات ۱۴۰۰ را آغاز کنیم، در پاسخ به این پرسش که نظرتان درباره مطرح شدن برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب برای انتخابات ریاست جمهوری آتی چیست، تصریح کرد: هنوز گمانه زنی‌ها زود است سیب سیاست تا انتخابات ۱۴۰۰ هزاران معلق خواهد خورد و باید ببینیم آینده چی می‌شود.

فعال سیاسی اصلاح طلب درباره تشتت در جریان اصلاحات برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: تشدد در هر صورت در جبهه اصولگرایی خیلی بیشتر از اصلاح‌طلبان است و دلایل مختلفی هم دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت