جلسات اخیر محمد صدر با ظریف انتخاباتی است؟

کد خبر: 1045962

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در هیچ بحثی با آقای ظریف به موضوعی که با انتخابات ۱۴۰۰ مرتبط باشد ورود نکرده‌ایم.

گروه سیاست سایت فردا - گمانه حضور ظریف در انتخابات ریاست جمهوری آتی به عنوان یک کاندیدا مدتی است که کمرنگ شده است. بعد از پافشاری وی در عدم ورود به این موضوع و ابزار بی‌میلی‌های مکرر دیدیم که اصلاح‌طلبان نیز آرام آرام از وی دست کشیده و همان سیاست معرفی کاندیدای اصلاح‌طلب را پی گرفتند. به هرحال ظریف هیچ وقت یک گزینه اصلاح‌طلب خالص به حساب نیامده و علی‌رغم نزدیکی مواضعش به این جریان سیاسی در بهترین حالت می‌توانست گزینه مورد حمایت دولت باشد.

اکنون که شاهد صرف نظر اصلاح‌طلبان از اصرار به وی و راضی کردن او به کاندیدا شدن هستیم، باز هم برخی از رسانه‌ها از برگزاری جلسات انتخاباتی با ظریف گفته و به شایعات در این باره دامن می‌زنند!

مثلا گفته می‌شد که جلسات محمد صدر عضو اصلاح‌طلب مجمع تشخیص مصلحت نظام با ظریف انتخاباتی در راستای متقاعد کردن او به ورود به عرصه انتخابات است. صدر اما این شایعات را رد می‌کند.

او در گفت‌وگویی با «برنا» گفته است: ما پنج سال است که با دکتر ظریف و اعضای وزارت امور خارجه جلسات متعدد داریم، اما موضوع هیچ کدام از این جلسات انتخاباتی نیست و در رابطه با شورای راهبردی و مسائل روز سیاست خارجه صحبت می‌کنیم.

وی افزود: برخی رسانه‌ها این جلسات و تشدید آنهارا ناشی از نزدیکی به انتخابات ۱۴۰۰ عنوان کردند، اما به جد می‌گویم که کذب است و این جلسات موضوع انتخاباتی ندارد.

صدر ادامه داد: در هیچ بحثی با آقای ظریف به موضوعی که با انتخابات ۱۴۰۰ مرتبط باشد ورود نکرده ایم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت