چرا برخي فيلم‌ها در شهرستانها اكران نمي‌شوند؟

کد خبر: 182964

اما در برخي از شهرستان‌ها اين مسئله موضوعيت ندارد و بي‌جهت ممکن است براي خانواده‌ها دغدغه‌ها و دلمشغولي‌هايي ايجاد کند.

سيد محمد حسيني درباره اکران نشدن برخي فيلم‌ها در شهرستان‌ها گفت: برخي از فيلم‌ها به دليل پرداختن به مسائل خاصي که شايد مبتلا به کلان شهرها بوده و جنبه هشدار براي خانواده‌ها به منظور مراقبت بيشتر داشته باشد، فقط در تعدادي از شهرهاي کشور اکران مي‌شوند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سيد محمد حسيني گفت: براساس تصميماتي که از چند وقت پيش در معاونت‌هاي مربوطه وزارت ارشاد اجرايي شده است، بجاي اين که يک فيلم به طور مثال توقيف شود و به نمايش در نيايد به صورت محدود اجازه نمايش در تهران يا برخي از شهرستان‌ها به آن داده مي‌شود.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در گفت وگويي درباره اکران نشدن برخي فيلم‌ها در شهرستان‌ها اظهار داشت: برخي از فيلم‌ها به دليل پرداختن به مسائل خاصي که شايد مبتلابه کلان شهرها بوده و جنبه هشدار براي خانواده‌ها به منظور مراقبت بيشتر داشته باشد، فقط در تعدادي از شهرهاي کشور اکران مي شوند.

وي افزود: اما در برخي از شهرستان‌ها اين مسئله موضوعيت ندارد و بي‌جهت ممکن است براي خانواده‌ها دغدغه‌ها و دلمشغولي‌هايي ايجاد کند.

حسيني در ادامه گفت: اين موضوع بنا بر تشخيص مسئولان مربوطه بررسي شده و گاهي اوقات اکران محدود براي برخي از فيلم‌ها تعيين مي‌شود، يعني به اين صورت نيست که مانند گذشته بگوييم فيلم‌ها يا در تمام کشور يا در هيچ جايي اکران نشوند. بجاي اين که يک فيلم احياناً توقيف شود و به نمايش در نيايد به صورت محدود اجازه نمايش در تهران يا برخي از شهرستان‌ها به آن داده مي‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها