بوی انحراف احساس کنیم رد صلاحیت خواهیم کرد/ نه با کسی دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم

کد خبر: 256686

ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد. هم‌اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تایید نمی‌کنند؛ همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم.

بوی انحراف احساس کنیم رد صلاحیت خواهیم کرد/ نه با کسی دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم
سرویس سیاسی «فردا»: آیت‌الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعدد کاندیداهای صلاحیت‌دار قطعاً آرای مردم متدین را هم متشتت می‌کند اظهارداشت: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می‌توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت‌الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی دو نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.
به گزارش فارس، آیت‌الله مومن خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: الحمدالله شما آقایان تشخیص دارید که باید در جهت همدلی و هماهنگی در بین نیروهای اصیل انقلابی و معتقد به نظام و ولایت گام بردارید و این مساله مورد خوشحالی و نشان از سلامت شما آقایان و اهل تشخیص درست بودن است. این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان بر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می‌شود، اظهارداشت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد. آیت‌الله مومن در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تایید نمی‌کنند؛ همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت