طلا: به شکل‌گیری لیست واحد اصولگرایی امیدواریم

کد خبر: 477482

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که اصولگرایان در انتخابات آتی به لیست واحد دست پیدا کنند.

ایسنا: حسین طلا درباره احتمال وحدت اصولگرایان پیرامون ائتلاف، گفت: اگر امیدی نبود کنار هم نمی‌نشستند. همه امیدوارند و ما هم امیدواریم هم لیست واحد شکل بگیرد و هم این لیست واحد مورد اقبال جامعه اصولگرایی و عموم جامعه قرار گیرد.
وی درباره رقابت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده نیز افزود: البته اصلاح‌طلبان هم در این دوره از انتخابت مشکل خاص خود را دارند. دولت هم خیلی علاقه ندارد که تمام کرسی‌ها به اصلاحات برسد، زیرا این اصلاحات، همان اصلاحاتی است که تندروی‌های خود را داشته و دارد و همچنان که هنوز خاطره افراطی‌گری‌هایی که در مجلس ششم اتفاق افتاد باقی است.
این نماینده مجلس ادامه داد: اصلاح‌طلبان هم علاقه دارند که ناکارآمدی دولت در حوزه رکود و از بین رفتن مشاغل به پای آنها نوشته شود. امروز واقعاً تولید ثروت اتفاق نمی‌افتد و مردم از لحاظ معیشتی دچار مشکل شده‌اند. دولت هم بعد از دو سال و نیم نتوانسته به وعده‌هایش عمل کند و هنوز ما منتظریم که آیا کدخدا گره کار ما را باز می‌کند که البته انتظار به جایی نیست؛ بلکه ما معتقدیم راهکار اصلی اقتصادی مقاومتی است که دو و نیم سال به آن بی‌توجهی شده است.
طلا درباره نسبت ائتلاف اصولگرایان با تندروها نیز گفت: اگر کسی بر روی اعتقادات و اصولش ایستاد و پافشاری کرد، این تعصب خوب است یا بد؟ من فکر می‌کنم باید شاخصه‌هایی را از اعتقادات و کارآمدی عملکرد افراد مشخص کنیم که بتواند گره مشکل مردم را باز کند. وقتی این چارچوب تعیین شد هر کس از این چارچوب رد شد نیز مشخص است.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها