وساطت وزیر خارجه انگلیس برای آزادی یک مجتهد قلابی

کد خبر: 763379

جواد کریمی‌قدوسی امشب در سخنانی در حسینیه ثارالله ورامین که در قالب نشست بصیرتی 9 دی برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان ورامین با 15 خرداد عجین است و این بر خواص و عوام آشکار است؛ این مردم پیشکسوت در انقلاب هستند.

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ سه سؤال درباره نفوذی‌های هسته‌ای کردیم که به‌زودی در مجلس مطرح می‌شود.

جواد کریمی‌قدوسی امشب در سخنانی در حسینیه ثارالله ورامین که در قالب نشست بصیرتی 9 دی برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان ورامین با 15 خرداد عجین است و این بر خواص و عوام آشکار است؛ این مردم پیشکسوت در انقلاب هستند.

وی تصریح کرد: چرا مسؤولان اجرایی با جلسات 9 دی مخالفت می‌کنند و همراهی ندارند؛ چرا آنها مثل فرماندار شهرستان ورامین در این جلسات حضور ندارند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جریان فتنه در بخشی از بدنه دولت حضور دارد، در صورت عدم مبارزه با آنها طلبکار ما خواهند شد.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: آقای رئیس‌جمهور اگر نمی‌تواند کار کند استعفا دهد؛ مگر شما فروش نفت ندارید؟ مگر درآمد ندارید؟

وی تصریح کرد: اگر بخواهند می‌توانند 6 ماهه رکود را بردارند اما نمی‌خواهند و این ادامه فتنه 88 است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: صداوسیما تبدیل به ستاد انتخابات دولت شده و باید ریاست صداوسیما این وضع را دگرگون کند.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: سه سؤال درباره نفوذی‌های هسته‌ای کردیم که به‌زودی در مجلس مطرح می‌شود.

*پرورش عناصر نفوذی در انگلیس

وی تصریح کرد: مؤسسه‌ای در انگلیس است که در پرورش عناصر نفوذی کار می‌کند و افرادی نیز توسط آنها پرورش یافته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: فردی در نجف از کسی اجازه اجتهاد می‌گیرد و در انتخابات خبرگان کاندیدا و شناسایی می‌شود و اخیراً وزیر خارجه انگلیس برای آزادی او وساطت داشته است.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: دری‌اصفهانی مذاکرات هسته‌ای در داخل ایران را ضبط می‌کرده و قبل از رفتن ظریف به لوزان تمام اطلاعات را به دشمنان می‌داده و ما که این مسأله افشا کردیم و گفتیم جاسوس است، از ما شکایت کردند.

وی تصریح کرد: امام راحل فرمودند مردم اسلام را می‌خواهند؛ اگر کسی مقابل اسلام بایستد مردم او را از روی سر زیر پا گذاشتند؛ در مورد مشایی و بقایی پرونده‌هایی وجود دارد که باید جواب بدهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: قوه قضائیه باید رسیدگی کند؛ رفتار احمدی‌نژاد و بست‌نشینی او مجرمانه است اما باید در چارچوب نظام مدیریت شود.

مال دنیا باعث فتنه می‌شود

کریم‌قدوسی گفت: امام علی (ع) از حضرت محمد (ص) پرسیدند که منظور از فتنه چیست؟ پیامبر گرامی اسلام (ص) می‌فرماید که علی جان! بعد از من امتم به مال دنیا دست پیدا می‌کنند و همین مال دنیا باعث فتنه می‌شود و از ولی زمان خود پیروی نمی‌کنند و اختلاف‌افکنی می‌کنند.

وی ادامه داد: بعد از انقلاب اسلامی، 53 خانواده قدرتمند و پولدار وجود داشت که شامل فرماندهان عالی‌رتبه ارتش، سران ساواک، نمایندگان مجلس و ... می‌شد و زمانی که انقلاب پیروز شد، ریشه این 53 خانواده ثروت و قدرت کنده شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: عده‌ای فرار کردند و بعضی‌ها هم دادگاهی شدند و شورای انقلاب این 53 خانواده را شناسایی و طریقه مصادره اموال این خانواده‌ها را اتخاذ کرد.

کریمی‌قدوسی افزود: بعد از انقلاب تا زمانی دیگر شاهد این‌چنین خانواده‌هایی نبودیم و اینجاست که پیامبر گرامی اسلام (ص) می‌فرمایند مال دنیا باعث فتنه می‌شود و ریشه فتنه 88 به خانواده‌های ثروتمند و قدرتمند برمی‌گردد که بعد انقلاب شکل گرفت و متأسفانه روزبه‌روز هم رشد می‌کند و این خوب نیست.

*گردوغبار اجازه نمی‌داد مردم حقیقت را تشخیص دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: امام راحل سال 67 خطاب به مقامات جمهوری اسلامی گفت بدانید که انقلاب مردم ایران سرآغاز انقلاب اسلامی جهان به دست امام زمان (عج) و این بشارت بزرگی برای کسانی است که جایگاه به دست آوردند و بدانید برای چه چیزی کار می‌کنید و رهبر و صاحب اصلی این انقلاب کیست.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: امام راحل ادامه می‌دهند اگر دنبال به دست آوردن قدرت و ثروت هستید، بدانید که خطر بزرگی را به وجود آوردید و این خطا قابل بخشش نیست.

وی گفت: ریشه فتنه 88 همان ریشه فتنه‌ای بود که بعد از پیامبر اسلام (ص) رخ داد و این فتنه باعث شد تا مردم را در گروه‌های مختلف مقابل یکدیگر قرار دهند و گردوغبار هم اجازه نمی‌داد مردم حقیقت را تشخیص دهند و اینجا بسیار کار برای رهبر انقلاب سخت شد.

بعضی از نمایندگان مجلس از سران فتنه دفاع می‌کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب از این حادثه به‌عنوان یک مرض یاد کردند و این مرض درمان نمی‌شد؛ مگر با حضور مردم و فتنه‌گران برای حفظ این مرض باید به بیگانگان پناه می‌بردند تا جایی که با ناتو هم ارتباط گرفتند و درخواست کردند وقتی وضع را مناسب و هرج‌ومرج به پا کردیم، شما حمله نظامی را شروع کنید.

کریمی‌قدوسی افزود: همین آقایان برای حمایت مالی از این فتنه، سعودی‌ها را راضی کرده بودند و جالب است بعضی از همین نمایندگان مجلس در سخنان خود از سران فتنه دفاع می‌کنند؛ در حالی که از بیت‌المال حقوق دریافت می‌کنند.

صبر و حوصله و افشاگری راه مقابله با فتنه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند، بدانید این فتنه 30 سال وجود دارد و می‌خواهد انقلاب را زمین بزند و از یک مرکزیت حمایت می‌شود.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: امروز باید هوشیار باشیم و بیکار نشینیم و بخش زیادی از مرکزیت فتنه خارج از کشور است و خود سران فتنه توسط این مرکزیت هدایت می‌شوند.

وی تصریح کرد: صبر و حوصله و افشاگری راه مقابله با فتنه است؛ در فضای سیاسی که گردوغبار همه‌جا را گرفته است، باید در میدان بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: از ولی امر مسلمین جهان اعدام فتنه‌گران درخواست شده بود و ایشان فرمودند که باید صبر کرد؛ چون خیلی از کسانی که در 24 خرداد به خیابان‌ها آمدند، وقتی به عاشورا رسیدند، خود را کنار کشیدند و این صبر باعث شد خیلی‌ها به هدف اصلی فتنه پی ببرند و راه خود را جدا کنند.

فتنه‌گران رأی 40 میلیونی مردم را از بین بردند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: بر همه ما تکلیف است که مقابل جریان فتنه بایستیم و اگر این کار را نکنیم، ما را فتنه‌گر می‌خوانند و ما بدهکار می‌شویم.

کریمی‌قدوسی بیان کرد: این در حالی است که فتنه‌گران رأی 40 میلیونی مردم را از بین بردند و دشمنان را وارد میدان کردند و به اموال عمومی آسیب زدند.

وی تصریح کرد: آنها الان خود را فتنه‌گر نمی‌دانند و بعضی‌ها بر اقتدار رهبر معظم انقلاب ایجاد شبهه می‌کنند که چرا برای مقابله با این مسائل به میدان به شکلی که این آقایان می‌خواستند، نیامدند؛ در حالی که حتی اگر که ائمه ما هم بودند، همین کار را می‌کردند که رهبری انجام دادند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها