علم‌الهدی: مدیریت غلط برخی از آقایان مشکلات اقتصادی را به وجود آورد‌

کد خبر: 879550

نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر سخت شود، گفت: مدیریت غلط اقتصادی برخی از آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بار‌ها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم.

خبرگزاری تسنیم: آیت الله سید احمد علم الهدی ، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار داشت: مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر سخت شود و حتی ظرفیت گذران زندگی روزمره هم برای آن‌ها وجود ندارد و نمی‌توانند با این درآمد، زندگی خود را اداره کنند.

وی با بیان اینکه قطعاً همه مردم این گرانی‌ها را حس می‌کنند و به نظر من حتی این گرانی مافوق حس است، افزود: وضعیت گرانی برای معیشت مردم دردسر ایجاد کرده و از سوی دیگر اجناس گران است و نوسان اقتصادی قدرت برنامه‌ریزی معیشتی را از مردم گرفته و قشر آسیب‌پذیر و طبقه متوسط به پائین جامعه را مستأصل کرده است.

نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به برخی مشکلات اصناف و بازاریان تصریح کرد: اگر از اقلیت اندک سرمایه‌دار که با تکاثر ثروت، خود را با هر شرایطی تطبیق می‌دهند بگذریم، بقیه مردم زندگی‌شان فلج شده، زیرا جنس و کالا باید دست به دست بچرخد و پول جایگزین شود و این مناسبات اکنون در بازار وجود ندارد و این رکود عظیمی را ایجاد کرده و اصناف و طبقه کسبه دچار مشکل در زندگی شده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه این وضعیت جامعه را مضطرب کرده است، ادامه داد: مدیریت غلط اقتصادی آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بار‌ها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم، اما کسی گوش به حرف‌مان نداد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت