مصباحی مقدم: بیانیه گام دوم انقلاب بر مدیریت نسل جوان تاکید دارد

کد خبر: 925793

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری صادر شد، هم نگاه به گذشته دارد و هم نگاه به آینده، گفت: در این بیانیه تحقق تمدن نوین اسلامی پیش بینی شده است.

خبرگزاری ایرنا:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری صادر شد، هم نگاه به گذشته دارد و هم نگاه به آینده، گفت: در این بیانیه تحقق تمدن نوین اسلامی پیش بینی شده است.

مصباحی مقدم با تاکید بر این که در چهل سال گذشته، انقلاب اسلامی قله‌هایی را فتح کرده است که قبل از آن قابل تصور نبود، خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب نوعی انحطاط و عقب ماندگی تحمیلی ناشی از حکومت پهلوی‌ها بر ملت ایران موجب شده بود که نه تنها کشور ما در جا بزند، بلکه به عقب باز گردد. وی با اشاره به نگاه به آینده در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به چهل سال گذشته رهبر انقلاب خطاب به جوانان می‌فرمایند که شما دیگر نیازی نیست از صفر شروع کنید، بلکه نقطه آغاز شما با توجه به شرایط بسیار مناسب در موقعیت‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و نظامی است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: رهبر انقلاب در این بیانیه به وجود ۳۶ میلیون جوان، ۱۶ میلیون نفر دارای تحصیلات عالی و دست یافتن به فناوری‌ها اشاره می‌کند که اکنون این جوانان باید با همت بالاتر و شتاب بیشتر به صورت جهادی برای چهل سال آینده هم بیندیشند و هم اقدام و عمل کنند. مصباحی مقدم افزود: در این بیانیه رهبر معظم انقلاب تاکید می‌کنند که شما جوانان باید مدیریت‌های کشور را به دست بگیرید و فتوحاتی که تاکنون نظام جمهوری اسلامی به آن دست یافته است را گسترش دهید و عمق ببخشید. وی اظهار داشت: رهبری در بیانیه گام دوم از مسئولان دوره حاضر و جاری خواستند که میدان را برای ورود نسل جوان به بخش مدیریت کشور باز کنند و اجازه دهند که جوان‌ها خصوصا جوانان نخبه و فرهیخته مدیریت‌های کشور را در دست بگیرند چرا که جوان پر امید، با نشاط و پر انرژی است و می‌تواند کشور را با سرعت بیشتری به پیش ببرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت