تقدیر از آیت‌الله یزدی با حضور سرلشکر سلیمانی +عکس

کد خبر: 927356

از سال‌ها خدمت مجاهدانه آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر شد.

خبرگزاری تسنیم: همزمان با برگزاری همایش رسالت‌های حوزه و گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن همایش مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار شد از سال‌ها خدمت مجاهدانه آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تقدیر شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به خصوصیات اخلاقی آیت الله یزدی بیان کرد: این عالم دینی نشان داد که می‌شود در عین منطق و قدرت انقلابی در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها حضور انقلابی داشت.

تقدیر از آیت‌الله یزدی با حضور سرلشکر سلیمانی +عکس

وی افزود: آیت الله یزدی در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف نشان دادند که می‌شود که در عین منطق و استدلال و قوت و قدرت، اما انقلابی عمل کرد و در جایی که مصلحت انقلاب پیش می‌آید همه مصحلت‌های دیگر را کنار گذاشت.

حاجی صادقی بیان کرد: به آیت الله یزدی می‌گوییم که مقاومت علمی و عملی را از شما یادگرفتیم و هرجایی که اسلام و اساس انقلاب به خطر افتاد، آتش به اختیار وارد میدان شویم و امروز نیاز داریم که این گونه اساتید را تربیت کنیم، زیرا امروز دشمن به دنبال خاموش کردن موتور انقلاب است.

آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز با اشاره به ویژگی‌های آیت الله یزدی بیان کرد: این عالم مجاهد ۶۰ سال است که عمر خود را در صرف اسلام ناب و انقلاب اسلامی و یاری امام و رهبری کردند و امید داریم که خداوند وجود مبارک ایشان را حفظ کند.

این همایش به همت مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه برگزار شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت