آل‌هاشم: پیام بیانیه گام دوم انقلاب «انقلابی‌تر بمانیم» است

کد خبر: 930990

نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه گفت: پیام روشن بیانیه گام دوم انقلاب این است که انقلابی‌تر بمانیم و پیشرفت کنیم.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه مکارم اخلاق و معنویت با تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: نکته بسیار مهمی که در بیانیه گام دوم انقلاب باید به آن توجه کرد این است که، ولی فقیه زمان با تجارب مدیریتی عالیه و بیش از ۵۵ سال مجاهدت منشوری راهبردی برای ۵۰ سال آینده کشور صادر کرده است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه نباید به این بیانیه به عنوان یک پیام و سخنرانی نگاه کرد، گفت: رهبر معظم انقلاب با روحیه، جوان باوری و جوان شناسی این بیانیه را در چارچوب سه موضوع صادر کرده اند، ۷ دستاورد کلان، ۷ ثمره راهبردی و ۷ توصیه ماموریتی در چهلمین سالگرد انقلاب و آغاز پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شده است.

نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به زمینه و علت صدور این بیانیه گفت: اعجاز انقلاب در تداوم نسلی و نصرت‌های پی در پی برای نظام و انقلاب فرصت و بهانه‌ای شد تا این منشور راهبردی صادر شود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه روح حاکم بر بیانیه بازگشت روح خود باوری به ملت ایران است، گفت: این روحیه خود باوری به معنی این است که توانستیم، می‌شود و خواهیم توانست.

وی ادامه داد: این روحیه خود باوری پاسخی محکم به دشمنان است که ملت ایران فعل خواستن را به توانستن تبدیل کردند.

وی ادامه داد: متن ادبی در این بیانیه حاکم است و با لحنی روان و دلنشین صلابت انقلابی را بر اساس ایستادگی و مقاومت، پافشاری بر اصول، تبیین کننده صبر انقلابی، تاکید بر حفظ هویت انقلابی، عدالت و فساد ستیزی در درون و عزت مبتنی بر حکمت و مصلحت در بیرون، وظیفه سازی و مسئولیت آفرینی با امید واقع بینانه تبیین کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: ملت ایران، مسئولان و مدیران و همچنین جوانان عزیز مخاطب اصلی این بیانیه هستند که با نقشه راه ۵۰ سال آینده برای تعالی ایران سربلند تلاشی روز افزون داشته باشند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت