خاتمی: فضای مجازی در حال پرورش ضد انقلاب است

کد خبر: 949087

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تهدیدهای فضای مجازی گفت: فضای مجازی در حال پرورش ضد انقلاب است و باید مسئولان و مردم در این خصوص هوشیار باشند.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید احمد خاتمی عصر امروز دوشنبه در ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه فضای مجازی خطر جدی برای کشور است، گفت: دشمنان نظام آرام نمی‌گیرند و هر روز برای اجرای برنامه‌های جدید ضد اسلامی و ضد ایرانی تلاش می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه نمونه اخیر تهدیدهای فضای مجازی دروغ ترامپ بود، گفت: زمانی که ترامپ خبر از نابودی پهباد ایرانی داد و مسئولان ایران آن را تکذیب کردند ولی برخی با باور به فضای مجازی دروغ‌های ترامپ را باور کردند.

وی با تاکید بر اینکه نظام اسلامی به معنای قانون اساسی و ولایت فقیه است، ابراز داشت: از حوزه و دانشگاه انتظار پاسداری از نظام اسلامی و چهارچوب آن را داریم.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه دشمن برای نابودی نظام اسلامی تلاش می‌کند، گفت: باید در این جنگ نرم دشمن هوشیار باشیم، نظام جمهوری اسلامی امانت شهیدان برای ما بوده و باید این امانت را حفظ کرد.

امام جمعه موقت تهران بر ضرورت حفظ امانت شهیدان تاکید مجدد داشت و افزود: دشمن در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای غبارآلود مجازی با ایجاد روحیه ناامیدی و جلوه دادن مسائل فرعی بجای مسائل اصلی، قصد بصیرت ربایی دارد.

وی ابراز داشت: باید بصیرت و آگاهی خودمان را در برابر توطئه‌ها و سناریوهای مسموم دشمن بالا ببریم. حوزه و دانشگاه دو بازوی مدیریتی کشور بوده که در عرصه اداری، دانشگاه و در عرصه فرهنگی وظایف مهمی دارند و برای بصیرت افزایی نیز باید تلاش کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دروغ‌گو بودن رئیس جمهور آمریکا گفت: بر اساس اعلام واشنگتن پست، ترامپ در زمان ریاست جمهوری خود به طور متوسط روزانه ۱۲ دروغ می‌گوید.

وی با اشاره به سرنگونی پهباد امریکایی گفت: متلاشی شدن پهباد امریکایی توسط سپاه ضربه حیثیتی سنگینی برای آمریکا بود و هرکسی که قصد تجاوز و جسارت به حریم ایران اسلامی را داشته باشد، ضربه و شکست سنگینی را متحمل می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت