خط حزب‌الله ۲۳۷/ راه مقابله با انفعال و انحراف

کد خبر: 995454

شماره‌ی دویست‌و‌سی‌وهفتم هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «راه مقابله با انفعال و انحراف» منتشر شد.

خبرگزاری فارس: شماره‌ی دویست‌و‌سی‌وهفتم هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «راه مقابله با انفعال و انحراف» منتشر شد.

رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در روز یکشنبه به دو آسیب بزرگ جنبش دانشجویی که ممکن است دچار آن شوند اشاره کردند خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خود به این موضوع پرداخته است.

همچنین رهبر انقلاب در بخشی از این دیدار توصیه‌هایی را به دانشجویان و جامعه‌ی جوان کشور داشتند که در اطلاع نگاشت این شماره، خط حزب‌الله این توصیه‌ها را مرور کرده است.

دیگر بخش‌های نشریه‌ی خط حزب‌الله به شرح زیر است:

روز قدس، روز بزرگداشت پیروزی آینده امت اسلامی است/ مسئله روز اگر دیگران این بار را برمی‌داشتند من مسئولیت را قبول نمی‌کردم/ روایت رهبری تکلیف اجرای عدالت بر دوش ما است/ اصول عدالت‌خواهی عید فطر مال کسی است که از این ضیافت استفاده کرده باشد/ کلام امام محصول ماه رمضان، تقوا است/ تفسیر قرآن اگر در جنگ، فرد محکمی به استقامت امام نبود... / خاطرات رهبری در مقابل زورگویان عالم ما یک ملت مقتدریم/ عکس‌نوشت بلای بزرگ مصرف‌گرایی/ خانواده ایرانی صبر یعنی با شجاعت و عقل جلوی دشمن را گرفتن/ حزب‌الله این است قوی‌ترین دولت‌ها هم بدون مشارکت مردم قادر نیستند/ مطالبه رهبری

طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله و به برکت خون شهدا شماره‌ی این هفته به ارواح طیبه شهدای نیروی دریایی ارتش در حادثه‌ی شناور کنارک تقدیم می‌شود.

خط حزب‌الله ۲۳۷/ راه مقابله با انفعال و انحراف

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها