رهبر انقلاب: ایجاد محیط امن در خانه در گرو محبت زن و شوهر به یکدیگر است

کد خبر: 1005696

حساب توئیتری ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب بخشی از بیانات ایشان درباره محبت زن و شوهر نسبت به یکدیگر را بازنشر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: حساب توئیتری ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب، با انتشار رشته توئیتی، بخشی از بیانات ایشان درباره روش ایجاد محیط امن در خانه و محبت زن و شوهر نسبت به یکدیگر را منتشر کرد.

بر اساس این رشته توئیت، رهبر انقلاب ایجاد محیطی امن در خانه را در گرو محبت کردن زن و شوهر به یکدیگر و عشق ورزیدن در محیط خانه دانستند. ایشان عنوان کردند که ایجاد چنین محیطی در خانه از راه وفاداری هرکس به همسرش میسر می‌شود.

در ادامه متن و توئیت منتشر شده توسط حساب ریحانه را مشاهده می‌کنید:

" رهبر انقلاب: اگر بخواهید در خانه، محیط امن و امان به وجود بیاید، راهش این است که زن و شوهر این محیط را محیط محبت کنند؛ یعنی به هم محبت و عشق بورزند. چه‌طور؟ بایستی محبت در یک دل، مثل گلی که از زمین می‌روید، بروید. رهبر انقلاب: شما چه‌کار می‌کنید که گل محبّت در دل همسرتان بروید؟ این دست شما خانم و دست شما آقاست. راهش این است که شما به او وفادار باشید و محبت بورزید. این کار، محبت را در دل او زنده می‌کند. او هم که به شما محبّت کند، در دل شما هم محبت زنده می‌شود؛ چون به هم وابسته‌اید. "

رهبر انقلاب: ایجاد محیط امن در خانه در گرو محبت زن و شوهر به یکدیگر است

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت