خط حزب‌الله ۲۴۹ | خط اصلی را گم نکنیم

کد خبر: 1013514

جدیدترین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «خط اصلی را گم نکنیم» و با پاسداشت روز مقاومت اسلامی منتشر شد.

خط حزب‌الله ۲۴۹ | خط اصلی را گم نکنیم

خبرگزاری مهر: شماره دویست‌وچهل‌ونهم هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «خط اصلی را گم نکنیم» منتشر شد.

جریان حزب‌اللهی در بعضی مواقع تحت تأثیر اتفاقات و حواشی سیاسی کشور قرار می‌گیرد که شاید این حواشی باعث شود که از مسیر اصلی هدف خود که رهبر انقلاب همواره در بیانات خود بر آن اهداف تأکید دارند خارج شوند. خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود به نکات و گوشه‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در مواجهه با دشمن حقیقی ملت ایران پرداخته است که همواره جریان حزب اللهی باید نگاه و خود را به آن معطوف نماید.

«تحریم اقتصادی» یکی از مسائلی است که این روزها ذهن و دغدغه جامعه‌ی ایرانی را پر کرده است. رهبر انقلاب در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید قربان، نسبت به همراهی جریان تحریف با تحریم‌های اقتصادی هشدار دادند و به پنج نکته‌ی مهم درباره‌ی تحریم‌ها اشاره کردند که همین پنج نکته می‌تواند برای مقابله‌ی با جریان تحریف که هدفی جز ناامیدسازی و توقف ملت ایران دنبال نمی‌کند، راهگشا باشد. نظر به اهمیت این جمع‌بندیِ رهبر انقلاب درباره‌ی مسئله‌ی تحریم، نشریه خط حزب‌الله به طور خلاصه و فهرست‌وار به مرور این نکات راهبردی در این شماره خود پرداخته است.

همچنین به مناسبت جنگ ۳۳ روزه و پیروزی حزب‌الله لبنان و جریان مقاومت در مطلبی کوتاه به دلیری و مقاومت این ملت قهرمان پرداخته شده است که خواندن این متن به مخاطبین نشریه توصیه می‌گردد.

دیگر بخش‌های نشریه‌ی خط حزب‌الله به شرح زیر است: مردم را ناامید نکنید / مسئله مردم بدون روحیه مقاومت پیش نخواهید رفت / کلام امام حضور شهید سلیمانی باعث شد بقیه هم بیایند / مکتب حاج قاسم اگر به خانه‌داری به چشم حقارت نگاه کنیم، این می‌شود گناه / خانواده ایرانی نسل جوان این راه را ادامه خواهد داد / حزب الله این است لحظات اسارت شما در دستگاه الهی محفوظ است / عکس نوشت شرطی که حاکمان باید داشته باشند / تفسیر قرآن روز مباهله و درس امروز آن / روایت تاریخی

طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، به مناسبت روز مقاومت اسلامی و به برکت خون شهدا شماره این هفته به ارواح طیبه شهدای جنگ ۳۳ روزه لبنان تقدیم می‌شود.

خط حزب‌الله ۲۴۹ | خط اصلی را گم نکنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها