خاطره رهبر انقلاب از تعامل با جوانان +عکس

کد خبر: 936798

خاطرات رهبر انقلاب در فضای مجازی به این شرح منتشر شد: شما جوان‌ها الحمدللَّه با جوان رژیم گذشته خیلی فرق دارید؛ من آن جوان‌ها را هم زیاد دیده بودم دیگر. بنده عمر طلبگی‌ام، عمر تبلیغم حداقل با جوان‌ها بوده؛ جوان دانشجو، جوان طلبه، جوان بازاری، جوان محصل از قشر‌های مختلف، جوان‌های کارگر، کسانی بودند مجالس بنده را توی این شهر همیشه پر می‌کردند.

پایگاه خبری فردا: صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (س) و روز جوان خاطره رهبر انقلاب را منتشر کرده که به این شرح است:

«روز_جوان و میلاد مسعود حضرت علی اکبر (سلام الله علیه) مبارکباد‌ خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت: «شما جوان‌ها الحمدللَّه با جوان رژیم گذشته خیلی فرق دارید؛ من آن جوان‌ها را هم زیاد دیده بودم دیگر. بنده عمر طلبگی‌ام، عمر تبلیغم حداقل با جوان‌ها بوده؛ جوان دانشجو، جوان طلبه، جوان بازاری، جوان محصل از قشر‌های مختلف، جوان‌های کارگر، کسانی بودند مجالس بنده را توی این شهر همیشه پر می‌کردند - از مسجد امام حسن تا مسجد کرامت تا مسجد غیره‌ی پائین خیابان تا مسجد مدرسه‌ی میرزا جعفر - هر جا من درس و بحث داشتم این‌ها بودند. با جوان جماعت من خیلی سر و کار داشتم. آن جوان‌هایی که من آن روز می‌دیدم جوان‌های خوبی بودند که دور و بر ما جمع می‌شدند، الواط و قرتی و حاشیه‌ی خیابان‌گرد و شهوتران و تنبل و علافش که دور و بر ما نمی‌آمدند؛ متعهد و مسؤول و مؤمن و درس‌خوان و مبارز و تن به خطر بده می‌آمد دیگر. در عین‌حال شما از آن جوان‌ها بهترید.»۱۳۶۶/۵/۲۷ .

خاطره رهبر انقلاب از تعامل با جوانان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت