آخرین اخبار از بررسی اعتبارنامه تاجگردون در کمیسیون تحقیق مجلس

کد خبر: 1000295

دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس گفت: نخستین جلسه بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون عصر امروز برگزار شد و قرار است فردا معترضان و منتخب گچساران در جلسه حضور پیدا کنند.

خبرگزاری فارس: علی جدی دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم در تشریح نخستین جلسه بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: عصر امروز اولین جلسه بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران که مورد اعتراض تعدادی از نمایندگان واقع شده بود، با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد.

وی افزود: ‌در این جلسه درباره هماهنگی‌هایی که باید در سراسر جلسات بررسی پرونده تاجگردون منتخب گچساران انجام شود بحث و تبادل‌نظر شد.

دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس گفت: در این جلسه همچنین پس از مباحث صورت گرفته مقرر شد بعد از ظهر فردا جلسه‌ای دیگر برای بررسی مستندات و مدارک معترضین و همچنین دفاعیات و مستندات منتخب گچساران بررسی شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابر تصمیمات اخذ شده مقرر شد در جلسه فردا معترضان نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون به مدت یک ساعت در جلسه حضور یافته و به ارائه سخنان و مستندت خود بپردازند.

جدی در ادامه یادآور شد: البته در این جلسه قرار است پس از ارائه سخنان معترضین و ترک حضور آنها غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران نیز در جلسه حاضر شد و به دفاعیات خود بپردازد.

دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: جلسات برای بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران ادامه خواهد داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت