تشکیل کمیته ۵ نفره در کمیسیون تحقیق برای بررسی اعتبارنامه تاجگردون

کد خبر: 1000583

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌ای ۵ نفره در این کمیسیون برای بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الله فیروزی سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جزئیاتی از جلسه عصر امروز(دوشنبه، 26 خرداد 99) این کمیسیون، گفت: جلسه امروز با حضور 14 تن از 15 عضو این کمیسیون برای بررسی پرونده اعتبارنامه منتخب گچساران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه، 4 تن از معترضان به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعم از آقایان علیرضا زاکانی، مالک شریعتی، علی‌اکبر کریمی و اقبال شاکری حضور یافتند که از این میان آقایان زاکانی، شریعتی و کریمی موارد اعتراضی به اعتبارنامه آقای تاجگردون را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس با بیان اینکه جلسه این کمیسیون بیش از 3 ساعت برای بررسی پرونده اعتبارنامه منتخب گچساران تشکیل شد، اظهارداشت: در این جلسه معترضان به اعتبارنامه آقای تاجگردون مطالب‌شان را در 7 سرفصل و هر سرفصل با تعدادی زیرشاخه مطرح کردند.

فیروزی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد که معترضان به اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس دلایل اعتراض‌شان را به همراه مستندات تا روز شنبه(31 خرداد 99) به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه کنند.

وی تأکید کرد: در بخش دیگری از این جلسه، آقای تاجگردون نیز حضور یافت و دلایلش را در دفاع از اعتبارنامه‌‌اش ارائه کرد و قرار شد که وی توضیحاتش را به صورت مکتوب تا روز شنبه به همراه مستندات به کمیسیون ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس اضافه کرد: در مهم‌ترین بخش این جلسه، کمیته 5 نفره‌ای با ریاست آقای میرتاج‌الدینی و عضویت آقایان خانی، بنده(فیروزی)، موسی احمدی و کاظمی تشکیل شد تا جلساتی با شورای نگهبان پیرامون پرونده اعتبارنامه آقای تاجگردون جلسه داشته باشند.

مهلت 5 روزه برای ارائه مستندات استعلامات اعتبارنامه تاجگردون

دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم از تشکیل کمیته 5نفره در مجلس برای استعلامات و بررسی اعتبارنامه تاجگردون خبر داد.

علی جدی دبیر کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم در گفت‌ وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح دومین نشست بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اعضای کمیسیون و همچنین معترضین و منتخب گچساران تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه، یک کمیته پنج نفره به منظور بررسی مستندات و پیگیری استعلامات و همچنین تحقیقات لازم تشکیل شد.

دبیرکمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم در ادامه خاطرنشان کرد: پس از طرح مباحث مختلف در خصوص اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و همچنین استماع سخنان معترضان و آقای تاجگردون، مقرر شد معترضینی که نسبت به اعتبارنامه منتخب گچساران اعتراض دارند تا شنبه هفته آینده دلایل اعتراض به همراه مستندات را مکتوب به کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس ارائه کنند.

جدی در بیان دیگر جزئیات نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت: همچنین در جلسه امروز مقرر شد آقای تاجگردون نیز تا شنبه هفته آینده به صورت مکتوب پاسخ‌ها و مستندات را در دفاع از خود به کمیسیون ارائه کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت