قالیباف به بوسنی وهرزگوین دعوت شد

کد خبر: 1000738

رییس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین ضمن تبریک انتخاب قالیباف از وی دعوت کرد در راستای منافع مشترک و به منظور تقویت و توسعه بیشتر روابط دوجانبه و گشودن مسیر‌های جدید همکاری‌های پارلمانی به این کشور سفر کند.

خبرگزاری میزان: بنا به گزارش اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، دراگان چوویچ با صدور پیام تبریک خطاب به محمدباقر قالیباف، از وی برای سفر به بوسنی و هرزگوین به منظور تقویت و توسعه روابط دوجانبه و باز شدن مسیر‌های جدید همکاری‌های پارلمانی دعوت کرد.

متن کامل پیام رییس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین خطاب به دکتر قالیباف به شرح زیر است:

جناب آقای محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران عالیجناب مفتخرم از جانب خویش و به نمایندگی از مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین، مراتب تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت انتخاب جناب‌عالی به ریاست مجلس شورای اسلامی تقدیم کنم.

با اغتنام فرصت، عزم راسخ خود را برای استمرار و بهبود هرچه بیشتر همکاری‌های پارلمانی میان دو کشور در تمام حوزه‌های دارای منافع مشترک ابراز می‌نمایم.

جناب آقای رییس، در راستای منافع مشترک و به منظور تقویت و توسعه بیشتر روابط دوجانبه و گشودن مسیر‌های جدید همکاری‌های پارلمانی، مایلم از جناب‌عالی برای سفر به بوسنی و هرزگوین دعوت به عمل آورم.

معتقدم دیدار‌های متقابل در بالاترین سطوح مهر تاییدی بر دوستی میان مجالس و مردم دو کشور خواهد بود. ضمن تقدیم تبریکات صمیمانه و آرزوی موفقیت برای جنابعالی، مایلم مراتب صمیمانه قدردانی خود را ابراز نمایم. دراگان چوویچ رییس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها