محمود صادقی کلا ناامید شد ؛ ما اصلاح طلبان دیگر رای نمی آوریم

کد خبر: 1004636

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: اگر کاندیدای اصلاح‌طلبان از فیلتر شورای نگهبان عبور کند، باز هم افقی برای رأی آوری اصلاح طلبان وجود ندارد.

محمود صادقی کلا ناامید شد ؛ ما اصلاح طلبان دیگر رای نمی آوریم

خبرگزاری مهر: محمود صادقی فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده مجلس دهم در گفتگو با روزنامه آرمان ملی درباره عدم وجود وحدت در جریان اصلاحات و کاهش اعتماد عمومی به این جریان گفت: اصلاح‌طلبان هنوز راهبردشان را برای انتخابات ۱۴۰۰ مشخص نکرده‌اند و در حال گفتگو هستند، اما مهم‌ترین چالش اصلاح‌طلبان این است که به چه روشی بدنه اجتماعی و بدنه رأی خود را برای حضور در پای صندوق‌های رأی متقاعد کنند.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات پیش رو حتی اگر کاندیدای اصلاح‌طلبان از فیلتر شورای نگهبان عبور کند، باز هم افقی برای رأی آوری اصلاح طلبان وجود ندارد، گفت: علت هم این است که بعد از آن، منتخبان با سازوکار موجود دچار انفعال می‌شوند و نمی‌توانند به وعده‌های خود عمل کنند. از این جهت کار سختی است که در انتخابات آتی بتوانیم به بدنه اجتماعی امید بدهیم که تغییرات لازم انجام می‌شود.

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با تاکید بر ضرورت تغییر روش و مشی سید محمد خاتمی گفت: رئیس دولت اصلاحات می‌تواند در انتخابات آتی مؤثر واقع شود اگر روش خود را تغییر دهد، درواقع رئیس دولت اصلاحات اگر می‌خواهد تأثیرگذاری سابق را داشته باشد یا در انتخابات آتی نقش‌آفرینی کند باید سیاست‌ها خود را اصلاح کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها