اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای ۱۴۰۰

کد خبر: 1004797

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمله موارد مطرح شده در نشست امروز کمیسیون بود که امیدواریم با تلاش نمایندگان تا انتخابات 1400 این مهم اصلاح شود.

خبرگزاری فارس: علی حدادی سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در جلسه امروز اولویت‌های برنامه‌های کمیسیون در سال اول دوره یازدهم مجلس با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس گزارش عملکردی از کمیسیون مذکور در دوره دهم و همچنین آسیب شناسی از عمکرد گذشته برای نمایندگان ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان نیز موضوعات و دغدغه هایی نسبت به برنامه آتی کمیسیون داشتند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت، ادامه داد: اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمله این مسائل بود که امیدواریم با تلاش نمایندگان تا انتخابات 1400 این مهم اصلاح شود.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد کمیسیون در روز سه شنبه طی دو نوبت جلسه خواهد داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت