خبرخوش مسکنی مجلس

کد خبر: 1006538

طرح دو فوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی در دستورکار مجلس است و تاکنون منابع مالی کافی برای ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی شناسایی شده است.

جرئیات «بسته اقتصاد مردمی» روز گذشته در دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری تشریح شد. بر همین اساس کمیسیون های تخصصی مجلس مشغول بحث و بررسی کارشناسی موضوعات در حوزه کاری خود هستند تا برای تقویت اقتصاد کشور و تأمین رفاه حال طبقات آسیب پذیر ریل گذاری های مناسبی را انجام دهند.

به گزارش تسنیم، سید البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت:جلسه امروز کمیسیون با دستور کار بررسی طرح دو فوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی برگزار شد.

وی با بابیان اینکه در نشست امروز موضوع تأمین منابع مالی و سرمایه برای اجرای پروژه ساخت مسکن 6 میلیون واحدی با حضور مسئولان بانک مرکزی و بانک مسکن بحث و برررسی شد، ادامه داد:اعضای کمیسیون عمران مجلس در بحث تأمین منابع مالی پروژه تولید انبوه مسکن تأکید دارند که باید منابعی شناسایی شوند که در آینده برای کشور و بازار آثار تورمی به دنبال نداشته باشد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:البته تاکنون منابع مالی کافی برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی شناسایی و در نظر گرفته شده است و باید برای میزان باقی مانده نیز منابع مناسبی شناسایی شود. امیدوارم در نشست های آتی نیز خطوط اعتباری جدید برای اجرای پروژه تعیین شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت