امیری: ستاد ملی کرونا حضور روحانی در مجلس را صلاح ندانست

کد خبر: 1013202

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره علت عدم حضور روحانی در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رییس جمهور اعلام امادگی کرده بودند که برای دفاع از مهندس خیابانی در مجلس حضور یابند، اما حضور ایشان در مجامع تابع تصویب ستاد ملی کرونا است.

خبرگزاری تسنیم: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه نشست امروز هیئت دولت درباره علت عدم حضور روحانی در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رییس جمهور اعلام امادگی کرده بودند که برای دفاع از مهندس خیابانی در مجلس حضور یابند، اما حضور ایشان در مجامع تابع تصویب ستاد ملی کرونا است.

وی افزود: دفتر رییس‌جمهور استعلام کرده بود و ستاد هم به دفتر رییس جمهور و به معاونت پارلمانی اعلام کرده بودند که حضور رییس جمهور در مجلس به صلاح نیست و نباید در مجلس حضور پیدا کنند و ایشان را برای خضور در مجلس منع کردند و ما این موضوع را به رییس مجلس و هیئت رییسه اعلام کرده بودیم و آقای جهانگیری از طرف ایشان حضور پیدا کردند.

امیری درباره وضعیت سکانداری وزارت صمت با توجه به عدم رای اعتماد مجلس به مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: مدت سرپرستی آقای مدس خیابانی از امروز منقضی شده و آقای رییس جمهور باید از مقام معطم رهبزی برای اداره وزارتخانه با سرپرستی استجازه کنند و فکر می‌کنم با استجازه از مقام معظم رهبری این مشکل حل می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت