چند نفر در طرح اقدام مسکن ملی افتتاح حساب کردند؟

کد خبر: 1022197

وزیر راه و شهرسازی درباره با میزان ثبت نام در طرح اقدام مسکن ملی، اظهار داشت: حدودا نزدیک به صدهزار نفر افتتاح حساب کردند و تعداد کسانی که پول واریز کردند از پنجاه هزار نفر عبور کرده است.

خبرگزاری فارس: محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در رابطه با میزان ثبت نام در طرح اقدام مسکن ملی، اظهار داشت: حدود نزدیک به صدهزار نفر افتتاح حساب کردند و تعداد کسانی که پول واریز کردند از پنجاه هزار نفر عبور کرده و در شهر‌هایی که به صورت گروهی زمین واگذار می‌شود کارهایش انجام شده است.

وی عنوان کرد: الحمدلله همه بانک‌ها یکی پس از پیگیری شیوه‌های خود را با سامانه طرح اقدام ملی مسکن منطبق کردند و فکر می‌کنم تا ظهر امروز نزدیک به سی هزار نفر ثبت نام کردند.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در رابطه با مسکن ملی در شهر‌هایی که ثبت نام انجام نشده است شرایط را فراهم و زمین‌های مورد نیاز را تامین خواهیم کرد که شامل چند شهر کوچک می‌شود. متقاضیان طبق دستورالعمل اعلام شده باید مدارک خود را تکمیل و در بانک، افتتاح حساب کنند و سپس پول به حساب بریزند تا هر چه سریع‌تر به پروژه‌ها متصل شوند.

وی با بیان اینکه درصدد رفع مشکلات هستیم، اظهار داشت: عده‌ای اطلاعات خود را به اشتباه وارد کرده‌اند به این معنا که در رقمی از کد ملی یا موارد مشابه، اطلاعات نادرستی را ثبت کرده اند که در بعضی استان‌ها شرایطی را فراهم کردیم تا این افراد نسبت به اصلاح مدارک اقدام کنند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود ۱۰۰ هزار نفر افتتاح حساب کرده اند، تاکید کرد: بیش از ۵۰ هزار نفر نیز پول به حساب‌ها واریز کردند و بر همین اساس واگذاری زمین به صورت گروهی آغاز شده است.

اسلامی خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین آمار اعلام شده حدود ۸۸ هزار نفر زمین‌های خود را تحویل گرفتند و تعداد ۵۸ هزار نفر نیز به پروژه‌ها متصل شدند و به محض تکمیل اطلاعات پرونده‌ها و واریز پول به حساب، این طرح به جلو پیش می‌رود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت