نماینده مجلس: جریان تحریف خطرناک‌تر از تحریم است

کد خبر: 1025076

نماینده ملایر در مجلس گفت:جریان تحریم و تحریف تلاش دارد تا مسیر رشد و توسعه کشور را بگیرد، البته جریان تحریف خطرناک‌تر از جریان تحریم است و باید برای مقابله با آن برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

خبرگزاری تسنیم: هادی بیگی نژاد نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در چند وقت اخیر تفکری در کشور رواج پیدا کرده که می‌گوید بدون غرب و آمریکا نمی‌توان پیشرفت کرد، گفت: این موضوع همان تحریف است که رهبری بر روی آن تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته نشان دادیم که بدون تکیه بر غرب هم می‌توانیم پیشرفت‌هایی داشته باشیم، ادامه داد: پیشرفت‌ها در صنایع هسته‌ای در حالی حاصل شد که پس از انقلاب شدیدترین تحریم‌ها علیه کشورمان اعمال شده بود.

نماینده ملایر در مجلس با بیان اینکه نباید تحریم‌ها را بزرگنمایی کنیم و واقعی نشان بدهیم، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های درونی کشورمان غربی‌ها سعی دارند تحریم‌ها را بزرگنمایی کنند تا رفتار ایران را تغییر دهند ما نباید با بزرگنمایی برخی مسائل به دست خودمان به کشور خسارت بزنیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه راه برون رفت از مشکلات تکیه بر توان داخلی و اعتماد به جوانان است، گفت: امروز باید شیوه عملکرد مدیریتی در کشور تغییر کند و از سیاه نمایی‌ها و امید به غرب داشتن فاصله گرفته شود.

بیگی نژاد با اینکه جریان تحریم و تحریف تلاش دارد تا مسیر رشد و توسعه کشور را بگیرد، گفت: البته جریان تحریف خطرناک‌تر از جریان تحریم است و باید برای مقابله با آن برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها