جعفر قادری: غربی‌ها در توهین به مقدسات حد و مرزی ندارند

کد خبر: 1030239

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: کشور‌های غربی نمی‌توانند بپذیرند که اسلام به عنوان یک دین فراگیر و جهانی جایگاه رفیعی پیدا کرده و از روی عجز و ناتوانی توهین می‌کنند.

خبرگزاری مهر: جعفر قادری در واکنش به حمایت رئیس‌جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)، گفت: غربی‌ها بار‌ها در رفتار و گفته‌های خود تناقض و دروغ گویی را نشان داده و به عبارت بهتر به اثبات رسانده‌اند.

وی افزود: زمانی که کسی مخالف با دیدگاه غربی‌ها باشد به شدت با آن فرد برخورد می‌شود و غربی‌ها با ادعا‌های حقوق بشری و آزادی بیان انواع و اقسام محدودیت‌ها را برای آن فرد ایجاد می‌کنند.

غربی‌ها در توهین به مقدسات حد و مرزی ندارند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در مقابل کشور‌های غربی به خودشان اجازه می‌دهند که به همه مقدسات و باور‌های ادیان دیگر توهین کنند و در این زمینه هیچ حد و مرزی قائل نیستند.

قادری تصریح کرد: این مساله مربوط به امروز و دیروز نیست و ما در گذشته هم شاهد چنین اقداماتی از سوی کشور‌های غربی بودیم چرا که رشد اسلام و جایگاه رفیع این دین در جهان باعث شده است که کشور‌های غربی از روی ناچاری و استیصال به کار‌های واهی، چون اهانت به ارزش‌های دین مبین اسلام روی آورند.

وی خاطرنشان کرد: کشور‌های غربی نمی‌توانند بپذیرند که اسلام به عنوان یک دین فراگیر و جهانی جایگاه رفیعی پیدا کرده و از روی عجز و ناتوانی چنین مباحثی را مطرح می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها