نماینده ملایر: راه حل مشکلات کشور خنثی سازی تحریم است

کد خبر: 1035224

نماینده ملایر در مجلس گفت:اینکه امروز در کشور عده‌ای به دنبال مذاکره با آمریکا باشند و برای توجیه حرکت خودشان بگویند تحریم‌ها لغو می‌شود قطعا در حال دادن آدرس غلط به مردم است.

خبرگزاری تسنیم: هادی بیگی نژاد نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه امروز در کشور عده‌ای به دنبال مذاکره با آمریکا باشند و برای توجیه حرکت خودشان بگویند تحریم‌ها لغو می‌شود قطعا در حال دادن آدرس غلط به مردم است.

وی با بیان اینکه این توقع که از آمریکایی‌ها لغو تحریم‌ها را داشته باشیم آن هم به شکلی که برخی امروز در کشور بیان می‌کنند، اساسا توقع غلطی است، ادامه داد: آمریکایی‌ها طی دهه‌های گذشته اندیشکده تشکیل دادند، ایرانیان خارج از کشور را و ضد انقلاب‌های فراری را پناه داده و تحریم‌هایی را با روحیه و فرهنگ ایرانی طراحی کردند، سال‌ها آزمون و خطا کردند و، چون تحریم جدیدی تقریبا باقی نمانده الان هم بنا دارند بجای وضع تحریم بیشتر، همین تحریم‌های موجود را موثر‌تر کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: مگر در زمان خود اوباما که توافق برجام را با ایران امضاء کردند و بعد از امضای برجام تحریم‌های جدید اعمال نشد؟ راهی که آمریکایی‌ها امتحان کردند و دیدند جواب می‌دهد چرا ادامه ندهند، واقعا از دشمن توقعی غیر این داریم؟ آنچه که رهبری در جلسه‌ی اخیر با سران قوا گفتند این بود کاری کنید تحریم‌ها بی اثر شود که فقط با اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است.

نماینده ملایر در مجلس عنوان کرد:آمریکایی‌ها زمانی از تحریم دست بر می‌دارند که ببینند کارشان نتیجه نمی‌دهد، اگر این اتفاق هم بیفتد و ببینند که تحریم بی اثر شده باز تلاش می‌کنند همان را هم با مذاکره بفروشند و مفت کاری نکنند. به هر حال راه حل مشکلات کشور خنثی سازی تحریم است که آنهم استفاده از توان و نیروی داخل کشور است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت