وزرای کشور و تعاون در راه مجلس

کد خبر: 1035501

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور وزرای کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات ۱۳ تن از نمایندگان در جلسات هفته آتی این کمیسیون خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: علی بابایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورکار جلسات این هفته کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در جلسات این هفته قرار است با حضور معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع بیمه زنان خانه‌دار بررسی شود.

وی با بیان اینکه ادامه بررسی طرح مدیریت تعارض منافع نیز در دستورکار اعضای کمیسیون اجتماعی قرار دارد، افزود:در جلسات قبلی کلیات این طرح ۲۷ ماده‌ای به تصویب رسید و اعضای کمیسیون اجتماعی وارد بررسی جزئیات طرح تعارض منافع شدهاند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی، ادامه داد: در چند جلسه گذشته اعضای کمیسیون تا ماده ۷ این طرح را بررسی و به تصویب رساندند تا و در چند جلسه آینده رسیدگی به جزئیات این طرح به اتمام میرسد و طرح جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه پارلمان خواهد شد.

بابایی با بیان اینکه بررسی سوال ۱۲ تن از نمایندگان از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در دستورکار اعضای کمیسیون در جلسات هفته جاری قرار دارد، گفت: شریعتمداری برای پاسخگویی به سوالات دهمرده نماینده زابل، ذاکر نماینده ارومیه، حجت الاسلام پژمانفر نماینده مشهد، حجت الاسلام نوروزی نماینده رباط کریم، حسینی نماینده خدابنده، قاسم‌پور نماینده تهران، بشیری نماینده پاکدشت، خضریان نماینده تهران، درخشان نماینده ایران، شهرحسین‌پور نماینده پیرانشهر، حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و همچنین ورناصری قندعلی نماینده مسجد سلیمان در کمیسیون اجتماعی حضور خواهد یافت.

نماینده مردم ساری در مجلس تاکید کرد: در جلسات این هفته کمیسیون اجتماعی سوال عباس زاده نماینده مشکین شهر از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت