نماینده مجلس: دولت مملکت را به لبه پرتگاه کشانده و به‌دنبال «بایدن» است

کد خبر: 1036211

نماینده شازند در مجلس با اشاره به اظهارنظر سخنگوی دولت درخصوص طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، گفت: متأسفانه دولت، مجلس را زیر سؤال می‌برد.

نماینده مجلس: دولت مملکت را به لبه پرتگاه کشانده و به‌دنبال «بایدن» است

خبرگزاری تسنیم: محمود احمدی‌بیغش نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه 11 آذر) قوه مقننه و طی اخطاری با استناد به اصل 86 قانون اساسی، گفت: امروز طرح الزام دولت به خاتمه اجرای پروتکل‌های الحاقی و صیانت از حقوق مردم توسط مجلس تصویب شد و تحقیقاً اکثریت مردم ایران از این مصوبه راضی هستند، اما سخنگوی دولت در اقدامی ناپسند اعلام کرد این طرح برخلاف قانون است، باید از این به بعد قبل از ساعت زدن در مجلس، از دولت اجازه و برنامه بگیریم.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا امروز با اجرای پروتکل الحاقی وضعیت معیشت مردم چگونه بود، آیا شاهد ترورها نبودیم؟ شهید فخری‌زاده و سایر شهدا در چه شرایطی به شهادت رسیدند؟

وی با اشاره به اینکه دولت، مجلس را زیر سؤال می‌برد، ادامه داد: درخواست داریم به شانتاژها توجه نکنید، مجلس و رئیس مجلس را تندرو خطاب می‌کنند، در حالی که ما نماینده 85میلیون نفر جمعیت کشور هستیم.

احمدی‌بیغش با بیان اینکه مملکت را به لبه پرتگاه کشانده‌اند و به‌دنبال بایدن هستند در حالی که او نیز برادر ترامپ است، گفت: برجام 20دقیقه‌ای توسط عده‌ای در مجلس تصویب شد و عزت مردم را فروختند.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: اخطار بجایی بود، اما این اخطار ارتباطی به هیئت رئیسه مجلس ندارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها