نماینده مجلس: چرا دولت برای اجرای ۲۰۳۰ بودجه در نظر گرفته است

کد خبر: 1040045

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، گفت: متأسفانه دولت در لایحه بودجه سال آینده برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ اعتبار در نظر گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۳۰ آذر) قوه مقننه و طی تذکری شفاهی، گفت:دولت در لایحه بودجه که به مجلس ارائه کرده است برای اجرای سند ۲۰۳۰ اعتبار در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه این اقدام دولت جای تاسف دارد، عنوان کرد: زمانی رئیس جمهور در رسانه‌ها اعلام کرد که اگر یک روز هم از عمر دولت باقی مانده باشد، از سند ۲۰۳۰ نمی‌گذرد و می‌بینیم که در لایحه بودجه سال آینده ردیفی را برای این موضوع و اجرای تعهدات جهانی در حوزه تعلیم و تربیت در نظر گرفته است.

نماینده مردم خمینی شهر تصریح کرد: ملت ایران! بدانید که آقای روحانی هنوز دست از سند ۲۰۳۰ برنداشته است و سوال ما این است که چرا دولت برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ در بودجه اعتبار در نظر گرفته است.

در ادامه جلسه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: این موضوعی که شما مطرح کردید درست است، اما در زمان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به آن می‌پردازیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت