استفاده از کارت ملّی هوشمند اجباری می شود؟

کد خبر: 1042051

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: در جلسه روز چهارشنبه این قرارگاه، نماینده وزارت صمت، گزارشی درباره توسعه کسب و کارهای اینترنتی، افزایش ظرفیت شبکه توزیع، با هدف کاهش زمینه خروج افراد از منزل و ترددهای غیر ضروری و اجباری شدن استفاده از کارت ملی هوشمند در کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات مرتبط با اصناف و کارخانجات، شرکتهای تولیدی و توزیعی ارائه خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: بابک دین‌پرست معاون توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا از برگزاری پنجمین جلسه این قرارگاه به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی در روز چهارشنبه ۱۰ دی ماه در محل وزارت کشور خبر داد.

وی با اعلام این خبر، گفت: علاوه بر ارائه و بررسی گزارش روند اجرای مصوبات چهارمین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، گزارشی آخرین وضعیت اجرای طرح کاهش مراجعات حضوری اجباری مردم به دستگاه های اجرایی با بهره گیری از خدمات دولت الکترونیک از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور در جلسه این هفته قرارگاه ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز گزارشی در خصوص توسعه کسب و کارهای اینترنتی، افزایش ظرفیت شبکه توزیع، با هدف کاهش زمینه خروج افراد از منزل و ترددهای غیر ضروری و اجباری نمودن استفاده از کارت ملی هوشمند در کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات مرتبط با اصناف و کارخانجات، شرکتهای تولیدی و توزیعی ارائه خواهد کرد. دبیر قرارگاه عملیاتی تصریح کرد: مطابق روال هرجلسه قرارگاه، نماینده وزارت بهداشت، درمان و درمان نیز گزارشی از کمیته عالی نظارت، از روند اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در کشور ارائه خواهد کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت