خبر مهم درباره یارانه معیشتی / واریز دو یارانه در هفته آینده + جزییات

کد خبر: 1043406

در هفته‌ی آینده یارانه‌های نقدی و معیشتی کرونا به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. جزئیات بیشتر در رابطه با این خبر را در ادامه مطالعه خواهید کرد.

یارانه معیشتی در دولت روحانی به مردم تعلق گرفت. یارانه معیشتی برای افراد خاص جامعه است. یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانواده واریز می شود. یارانه معیشتی با ورود ویروس کرونا به کشور برای مردم کم درآمد درنظر گرفته شد.

دولت باید در دو هفته آینده دو یارانه معیشتی کرونا و یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز کند. صد و نوزدهمین مرحله یارانه نقدی که یارانه دی ماه است در روز شنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار ۷۸ میلیون نفر واریز می‌شود.

مبلغ این یارانه در صد و هجده نوبتی که واریز شده تغییر نکرده و ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به‌ازای هر نفر است. ۲۱ میلیون خانواری که مرحله اول وام یک میلیون تومانی را گرفته‌اند طی شش ماه اخیر اقساط آن را پرداخت کرده‌اند. هفتمین قسط این وام به مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از یارانه دی ماه کسر می‌شود.

خبر مهم درباره یارانه معیشتی / واریز دو یارانه در هفته آینده + جزییات

آنچه دیگران می خوانند:

  • عکس دیده نشده الهام حمیدی و شوهرش+عکس دیدنی
  • جدیدترین عکس یکتا ناصر و شوهر معروفش+عکس دیدنی
  • قیمت باورنکردنی تیبا / جدول کامل قیمت های سایپا
  • قیمت دلار آماده تغییر کانال صعودی
  • حرکت جنجالی مهران مدیری در پشت صحنه فیلمش!+عکس
  • نکات طلایی ورزش در دوران بارداری را بشناسید
  • فال امروز خود را بخوانید / سه شنبه 16 دی ماه 99
واریز مرحله دوم یارانه کرونا

همچنین دولت باید نوبت دوم یارانه معیشتی کرونا را به حساب خانوارهای ۳۴ میلیون نفر واریز کنند. مبلغ این یارانه برای برای ۹ میلیون نفر از اعضای کمیته امداد و بهزیستی ۱۲۰ هزار تومان و برای ۲۵ میلیون نفر دیگر۱۰۰ هزار تومان است.

اولین نوبت آن در روز ۲۸ آذر ماه پرداخت شد و به گفته سخنگوی حمایت معیشتی کرونا سه نوبت دیگر آن نیز احتمالا در روزهای پایانی ماه‌های دی، بهمن و اسفند واریز می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت