کمال‌الدین پیرمؤذن: باتوجه به اطلاعاتی که دارم لاریجانی نامزد انتخابات می‌شود/ اصلاح‌طلبان از لاریجانی حمایت خواهند کرد/ در آخر رقابت بین اصولگرایان و لاریجانی خواهد بود

کد خبر: 1045664

کمال‌الدین پیرمؤذن گفت: من تصور می‌کنم در نهایت همه اصلاح‌طلبان از آقای لاریجانی حمایت می‌کنند

به گزارش فردا، به نقل از مثلث‌آنلاین، کمال‌الدین پیرمؤذن، نماینده پیشین مجلس درباره علت مخالفت تند برخی اصلاح‌طلبان با لاریجانی گفت: «برخی اصلاح‌طلبان شاید از سر بی‌مهری دولت فعلی هرگونه سیاست ائتلافی را انکار می‌کنند؛ در صورتی که ما باید به قواعد عالم سیاست تن دهیم و ببینیم که چه کسی می‌تواند رأی‌آورتر باشد. اصلاح‌طلبان باید به دنبال فردی باشند که بتواند مورد تأییدصلاحیت شورای نگهبان قرار گیرد. آقای لاریجانی در عین حال که مورد وفاق اعتدالیون، بخشی از اصولگرایان و مستقلین است، می‌تواند رأی‌آور هم باشد».

او ادامه داد: «اصلاح‌طلبان شاید گزینه‌های غیررأی‌آوری را بتوانند در انتخابات بیاورند و آنها هم تأییدصلاحیت شوند، اما واقعیت این است که بود و نبود چنین گزینه‌هایی در انتخابات فرقی نمی‌کند. من تصور می‌کنم در نهایت همه اصلاح‌طلبان از آقای لاریجانی حمایت می‌کنند».

او در پاسخ به این پرسش که آیا لاریجانی قصد نامزدی در انتخابات را دارد یا نه، اظهار کرد: «باتوجه به اطلاعاتی که دارم، تردید ندارم اگر بزرگان نظام، بزرگان قم و مجتهدان، اصلاح‌طلبان و بخش‌هایی از اصولگرایان از او بخواهند که وارد انتخابات شود، علی‌رغم میل باطنی‌اش در انتخابات نامزد می‌شود و من در اینجا می‌گویم که در نهایت رقابت بین آقای لاریجانی و اصولگرایان خواهد بود؛ البته شاید تعدادی از نامزدهای غیررأی‌آور اصلاح‌طلب هم در انتخابات حاضر باشند اما رقابت اصلی بین آقای لاریجانی و اصولگرایان در خواهد گرفت».

پیرمؤذن درباره شانس محمدرضا عارف در انتخابات هم گفت: «باتوجه به آنکه آقای عارف را انسانی محترم می‌دانم اما تصور نمی‌کنم او رأی چندانی داشته باشد».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت