توصیه سخنگوی کمیسیون تلفیق به جهرمی

کد خبر: 1045862

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت:‌ وزیر ارتباطات عنوان کرده که با مصوبه کمیسیون تلقیق بودجه تولید محتوا برای فضای مجازی تماماً به صداوسیما اختصاص یافته که این اظهارنظر درست نیست و طبق مصوبه کمیسیون تلفیق این اعتبارات بین 27 دستگاه فرهنگی تقسیم شده است.

خبرگزاری فارس:سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت:‌ وزیر ارتباطات عنوان کرده که با مصوبه کمیسیون تلقیق بودجه تولید محتوا برای فضای مجازی تماماً به صداوسیما اختصاص یافته که این اظهارنظر درست نیست و طبق مصوبه کمیسیون تلفیق این اعتبارات بین 27 دستگاه فرهنگی تقسیم شده است.

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی، گفت: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اخیراً طی اظهارنظری عنوان کرده که با مصوبه کمیسیون تلقیق اعتبارات مربوط به تولید محتوا در فضای مجازی به صداوسیما اختصاص یافته که این اظهارنظر درست نیست.

وی افزود: من به آقای جهرمی توصیه می‌کنم که متن مصوبه کمیسیون تلفیق را کامل بخواند و بعد در این باره اظهارنظر کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق اعتبارات مربوط به تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی به صدوسیما و ۲۶ نهاد فرهنگی تخصیص یافته و طبق کمیسیون تلفیق مدیریت محتوای فضای مجازی برعهده سازمان صداوسیما گذاشته شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت