تصمیم جدید مجلس درباره یارانه معیشتی

کد خبر: 1046069

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پس از مذاکراتی که درباره نحوه اجرای قانون تأمین کالاهای اساسی با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد ایشان و نمایندگان مجلس در این زمینه به نظری جامع رسیده و آن را اعلام کنند.

خبرگزاری فارس:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پس از مذاکراتی که درباره نحوه اجرای قانون تأمین کالاهای اساسی با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد ایشان و نمایندگان مجلس در این زمینه به نظری جامع رسیده و آن را اعلام کنند.

مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم اجرای صحیح قانون تأمین کالاهای اساسی (یارانه معیشتی) اظهار داشت: متأسفانه دولت در این راستا به درستی قانون را اجرا نکرده است.

وی افزود: ما اخیراً صحبتی با رئیس مجلس در این خصوص داشتیم که البته نظر آقای قالیباف هم این بود که این قانون به درستی اجرا نمی‌شود و در صحن علنی مجلس هم این موارد را بیان کرد.

محمودوند ادامه داد: پس از مذاکراتی که در خصوص نحوه اجرای قانون تأمین کالاهای اساسی با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد آقای قالیباف و نمایندگان مجلس در این زمینه به نظری جامع رسیده و آن را اعلام کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: بارها این نکته را ذکر کرده‌ایم که اگر دولت نمی‌خواهد مجلس در این زمینه قدمی بردارد و یا احیاناً حس می کند این موضوع به نام مجلس تمام خواهد شد ما حتی پیشنهاد دادیم خود دولت بسته معیشتی مردم را تأمین کند چرا که اعتقاد ما این است این قانون به هر شکل باید اجرا شده و کمک‌حال مردم به ویژه قشر کم درآمد جامعه باشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت