ماجرای حضور امیر حاتمی در کمیسیون امنیت ملی

کد خبر: 1046267

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه امروز این کمیسیون به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه امروز این کمیسیون به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی،گفت: این جلسه با حضور امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای پاسخ به ۳ سوال نمایندگان مجلس برگزار شد.

وی بیان کرد: یکی از نمایندگان از پاسخ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره نظارت بر عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه سرمایه گذاری غدیر قانع شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پاسخ وزیر دفاع به نماینده اصفهان درباره واحدهای مسکونی این وزارتخانه به بررسی بیشتر موکول شد.

عمویی بیان کرد: همچنین یکی دیگر از سوالات در پاسخ به سوال بشیری نماینده مردم پاکدشت درباره تعیین تکلیف وضعیت روستاهای اطراف پارچین‌ بود که مقرر شد کمیته دفاعی کمیسیون با برگزاری جلساتی حل و فصل مسائل مردم منطقه را پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز گزارشی از تولید واکسن کرونا هم به کمیسیون ارائه شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت