پاسخ‌های وزیر نیرو نمایندگان را قانع نکرد

کد خبر: 1046312

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به عدم اقناع خود از پاسخ‌های وزیر نیرو درباره عدم حمایت این وزارتخانه از تولید برق هسته‌ای در کشور، از ارجاع این سوال به هیات رئیسه با امضای رئیس کمیسیون انرژی خبر داد.

خبرگزاری فارس: هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عدم اقناع خود از پاسخ‌های رضا اردکانیان وزیر نیرو به دلیل عدم حمایت وزارت نیرو از تولید برق هسته‌ای در کشور، اظهار داشت: به دلیل اینکه این پاسخ‌ها را قانع‌کننده ندانستم و وزارت نیرو هم در مهلت تعیین شده نتوانست پاسخ مکتوب را به سوالم ارسال کند به همین دلیل تصمیم گرفتم عدم اقناع خود را اعلام کردم تا این سوال به صحن علنی مجلس شود.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته نامه‌ای با امضای فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی به هیات رئیسه مجلس که حاوی عدم اقناع من از سوالم از وزیر نیرو ارسال شده است، افزود: در این نامه سوالم با عنوان اینکه «چرا وزارت نیرو از برق هسته‌ای حمایت نمی‌کند» به هیات رئیسه مجلس ارجاع شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس تصریح کرد: متاسفانه وزارت نیرو در این باره پاسخی را به کمیسیون انرژی ارسال نکرده است و به همین دلیل مقرر شد که تعیین تکلیف این سوال در صحن علنی مجلس مشخص شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت