سفر قریب الوقوع قالیباف به دیار پانزده خرداد

کد خبر: 1046597

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی از سفر محمد باقر قالیباف، رییس مجلس ، طی روزهای آینده به دیار ۱۵ خرداد خبر داد.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی از سفر محمد باقر قالیباف، رییس مجلس ، طی روزهای آینده به دیار ۱۵ خرداد خبر داد.

حسین نوش آبادی، از سفر قریب الوقوع محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس به دیار پانزده خرداد خبر داد و اظهار داشت: شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در روزهای آینده، میزبان رئیس محترم مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نوش‌آبادی افزود: با توجه به مذاکرات انجام شده با رئیس مجلس و بیان مشکلات، نارسایی‌ها و کاستی‌های این منطقه و ضرورت رسیدگی بیشتر برای حل این معضلات، از رئیس قوه مقننه دعوت کردم تا با حضور خود در حوزه انتخابیه اینجانب، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گیرند و به عنوان رئیس مجلس، در اخذ و افزایش اعتبارات و بودجه‌های این منطقه، کمک کنند تا انشاالله پروژه‌ها با سرعت و قوت بیشتری، پیگیری و به سرانجام برسد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهم کرد، اهمیت و جایگاه خاص دیار پانزده خرداد، در نزد مسئولان عالی رتبه نظام، بیشتر مورد توجه و شناخت قرار گیرد تا انتظارات و مطالبات بحق مردم در حوزه‌های مختلف، محقق شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت