لایحه بودجه ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن ماه در صحن علنی مجلس

کد خبر: 1047038

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در رابطه با بودجه سال ۱۴۰۰ نمایندگانی که در کمیسیون تلفیق حضور دارند تصمیمات را گرفتند و از ۱۲ بهمن ماه لایحه بودجه سال آینده برای بررسی وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

خبرگزار تسنیم: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در رابطه با بودجه سال ۱۴۰۰ نمایندگانی که در کمیسیون تلفیق حضور دارند تصمیمات را گرفتند و از ۱۲ بهمن ماه لایحه بودجه سال آینده برای بررسی وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

علی نیکزاد اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در صورت حذف ارز 4200 تومانی به فکر معیشت اقشار ضعیف خواهد بود و با اهتمام جدی برای رفع مشکلات و مسائل کنونی در جامعه در تلاش هستیم.

وی از بررسی بودجه از 12 بهمن در صحن علنی مجلس خبر داد و افزود: در رابطه با بودجه سال 1400 نمایندگانی که در کمیسیون تلفیق حضور دارند تصمیمات را گرفتند و از 12 بهمن ماه لایحه بودجه سال آینده برای بررسی وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

نیکزاد تصریح کرد: در رابطه با ارز دو پیشنهاد وجود داشت یکی اینکه 8 الی 10 میلیارد دلار با ارز 4200 تومانی ارائه دهند تا سبب شود، کالاهای اساسی ارزان به دست مردم خصوصا اقشار کم درآمد برسد اما طبق تجربه سال گذشته و بر اساس گزارشی که دیوان محاسبات ارائه داد، به دلیل عدم نظارت دولت، این کار به درستی انجام نشد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره بر تصمیمات مجلس در حوزه ارز بیان کرد: عده ای ارز را برای واردات و یا تولید کالاهای اساسی گرفتند، اما کالاهای اساسی ارزان به دست مردم نرسید و در این خصوص باید تصمیماتی که اتخاذ می‌شود به آن توجه شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت