وحیدی: نیمی از نهاده‌های دامی دولتی «گم» شد!

کد خبر: 1048314

نماینده مردم ۵ شهر استان خراسان شمالی گفت: پنج و نیم میلیارد دلار به دولت سهمیه داده شد تا مشکل نهاد‌های دامی حل شود و دامداران مشکلی نداشته باشند٬، اما بر اساس گزارش دیوان محاسبات کشور ۵۰ درصد نهاده‌های دامی گم شده است.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی٬ محمد وحیدی اظهار داشت: ۳۰ درصد داروی کشور به کشور‌های دیگراست که این از بی تدبیری مدیریت کشور است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۳۰ درصد داروی کشور نیز به کشور‌های دیگر صادر می‌شود، افزود: با صدور دارو به کشور‌های دیگر با ارز آزاد، عده‌ای سود بسیاری به دست می‌آورند و اینگونه می‌شود که در داروخانه‌های خودمان انسولین پیدا نمی‌شود و مردم با مشکل مواجه می‌شوند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم با اشاره به اینکه بسیاری از دامداران با مشکل کمبود نهاده‌های دامی در کشور مواجه هستند، اظهار کرد: پنج و نیم میلیارد دلار به دولت سهمیه داده شد تا مشکل نهاد‌های دامی حل شود و دامداران مشکلی نداشته باشند، اما بر اساس گزارش دیوان محاسبات کشور ۵۰ درصد نهاده‌های دامی گم شده است.

وحیدی با تاکید بر این که مسئولین از پشت شیشه‌های ماشین و در اتوبان‌ها نمی‌توانند مشکلات مردم را ببینند، تصریح کرد: شهدای انقلاب اسلامی خون خود را دادند تا مردم راحت زندگی کنند، اما با شرایط کنونی مدیریت کشور این امر محقق نمی‌شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با گلایه از وزیر صنعت، معدن و تجارت، تاکید کرد: نمایندگان استان از وزیر مذکور قول گرفتند که ۵ شهرک صنعتی در استان اعتبار دریافت کند و برای تحقق این امر باید وزیر به استان سفر می‌کرد و اعتبارات را تخصیص می‌داد که متاسفانه این امر محقق نشد و این گلایه نمایندگان استان از وزیر صمت است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت