تأکید قالیباف بر سرعت بخشیدن به دریافت واکسن کرونا از پکن

کد خبر: 1048398

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به تأکید قالیباف بر تسریع دریافت واکسن کرونا از پکن، گفت: مقرر شد متخصصان و شرکت‌های ایرانی و چینی به روند همکاری‌های خود در مبارزه با ویروس کرونا و تولید انبوه واکسن سرعت بخشند.

خانه ملت،:حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به تأکید دکتر قالیباف بر سرعت بخشیدن به دریافت واکسن کرونا از پکن، اظهار داشت: متعاقب پیگیری های به عمل آمده از سوی جمهوری اسلامی ایران، در جریان نشست رسمی اخیر رؤسای مجالس ایران و‌ چین که به صورت وبینار برگزار شد، دکتر قالیباف همکاری تهران و‌ پکن در زمینه مبارزه با ویروس کووید ۱۹ را تجربه موفقی خواند و دریافت فوری واکسن کرونا از چین را مورد تاکید قرار داد.

وی افزود: لی جان شو رییس کنگره خلق چین نیز ضمن تاکید بر ارسال اولین محموله واکسن در آینده نزدیک، بر پیگیری موضوع و‌ توجه جدی به درخواست ایشان تاکید کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پایان خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد متخصصان و شرکت های ایرانی و چینی به روند همکاری های خود در مبارزه با ویروس کرونا و تولید انبوه واکسن سرعت بخشند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت