موسوی لاری رییس ستاد انتخابات جهانگیری می شود؟

کد خبر: 1048716

دفتر وزیر کشور دولت اصلاحات با رد برخی اخبار درباره انتصاب موسوی لاری به عنوان رییس ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، از منتشرکنندگان این خبر‌ها پرسیدکه با این تحلیل و تخریب‌ها زمینه ساز چه برنامه‌ای هستند؟

گروه سیاست سایت فردا - زمزمه‌ها درباره کاندیداتوری اسحاق جهانگیری مدام در حال افزایش است. طبیعتا در این فضا شایعات نیز فرصت بروز و ظهور دارند و برای همین شاهد انتشار برخی مطالب و بعد هم تکذیب آن هستیم. یکی از این مطالب بحث سپرده شدن ریاست ستاد انتخاباتی جهانگیری به عبدالواحد موسوی لاری بود که گویا صحت نداشته است. شاهد آنکه دفتر وزیر کشور دولت اصلاحات و نایب رییس شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان با رد این خبر اعلام کرد: «این خبر‌ها از ناحیه همان کسانی مطرح می‌شود که چندی پیش موضوع نامزدی موسوی لاری برای انتخابات ۱۴۰۰ را مطرح کردند.»

دفتر حجت السلام موسوی لاری تاکید کرد: «این افراد به دنبال آن تحلیل‌ها و تخریب‌ها که بعضاً از ناحیه خود آن‌ها شروع شد این بار زمینه‌ساز چه برنامه‌ای هستند؟ اللهم اجعل عاقبة امرنا خیرا.»

گفتنی است، برخی کانال‌های فضای مجازی روز یکشنبه نوشتند: «شنیده‌ها حاکی از آن است موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات و عضو مجمع روحانیون مبارز که مدتی قبل از قائم مقامی شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان استعفا کرده بود، قرار است رییس ستاد انتخابات ۱۴۰۰ اسحاق جهانگیری شود.»

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت