محسن رفیقدوست نامزد انتخابات 1400 می شود؟

کد خبر: 1049028

بر اساس شنیده‌های خبرنگار «نامه نیوز» محسن رفیقدوست احتمالا به انتخابات ۱۴۰۰ وارد می‌شود.

در حالی که در چند روز اخیر نام‌های متعددی برای ورود به انتخابات ۱۴۰۰ مطرح شده است جدیدترین خبر‌ها از احتمال نامزدی محسن رفیقدوست حکایت دارد.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار «نامه‌نیوز» احتمال کاندیداتوری و ورود او به انتخابات ریاست جمهوری در روز‌های اخیر افزایش یافته است. اگرچه خودش تا کنون موضع گیری رسمی در این باره نداشته، اما گفته می‌شود که دربرخی محافل سیاسی از نامزدی وی استقبال شده است.

رفیقدوست تا کنون درباره ورود خود به انتخابات حرفی نزده، اما در ماه‌ها اخیر با بیان اظهاراتی درباره انتخابات و گزینه مناسب ریاست جمهوری خبرساز شده و توجه‌ها را به خود جلب کرده است. مثلا در گفت‌وگویی با برنا گفته بود: «من به عنوان فردی باقیمانده از نسل اول انقلاب که افرادی بسیار محدود هستیم، عقیده دارم کسی باید کاندیدای ریاست جمهوری بشود که قبل از کاندیدا شدن زاویه خود با مقام معظم رهبری را بررسی کند. اگر فردی با رهبری زاویه دارد نباید کاندیدا شود. مردم باید به این باور برسند که با قانون اساسی که ما داریم، حاکم اصلی کشور رهبری است. در ایران مردم یک فرد را برای ریاست جمهوری انتخاب و او را به رهبر معرفی می‌کنند و اگر رهبر تنفیذ کرد، آن شخص رییس جمهور می‌شود پس در اینجا حاکم رهبر است. ما عقیده داریم اگر یک نظامی کاندیدا شود با رهبری زاویه نخواهد داشت و دستورات اجرا می‌شود».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت