پیشنهاد حضور رئیس‌جمهور در شورای عالی مسکن

کد خبر: 1049628

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن یک مقوله فرابخشی است و بدون حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پیش بردن کارها وجود ندارد.

خبرگزاری  مهر: علی نیکزاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»،گفت: مسکن یک مقوله فرابخشی است و برنامه ریزی برای تولید مسکن بدون بسیج بخش‌های گوناگون و هماهنگی میان آنان امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه بدون حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پیش بردن کارها فراهم نیست، افزود: در طرح جهش تولید و تأمین مسکن چند تن از وزرا در نظر گرفته شده اند اما بنده معتقدم که وزیر نفت نیز جهت تأمین گازرسانی به پروژه‌های مسکن و همچنین وزیر جهاد کشاورزی هم به جهت آنکه یکی از محورهای اساسی مسکن، زمین و تسهیلات است، در شورای عالی مسکن حضور داشته باشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه مسئول کمیته امداد هم باید در شورای عالی مسکن حضور داشته باشد، تصریح کرد: اگر قرار باشد مسئول کمیته امداد در شورای عالی مسکن باشد، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزستی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم باید در شورای عالی مسکن حضور داشته باشند. از طرف نهادهای حمایتی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای عالی مسکن حضور دارد و کافی است.

نیکزاد متذکر شد: فلسفه مسکن مهر این بود کسانی که زمین، پول و تسهیلات ندارند، خانه برای آنان ساخته شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت