تمجید رهبر انقلاب از رزمایشهای اخیر نیروهای مسلح

کد خبر: 1049685

خطای بزرگ برخی کشورها این است که امنیتشان را از بیگانه طلب می‌کنند

سرویس سیاسی فردا: رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی ارتش فرمودند: در قبال دشمن و معیوب بودن دستگاه محاسباتی آن نباید ساده‌انگاری کرد. از عواملی که در موفق بودن حرکت انقلاب اسلامی مؤثر بوده‌اند، کار و تلاش، حضور مردم در صحنه و ایمان آنان به لزوم این حضور، اعتماد به وعده الهی و طراحی‌های متقابل است.

با نشستن و تماشا کردن هیچ کاری پیش نمی‌رود. مسئولان با حضور در میدان کار و عمل، و با اعتماد به خدا، دائماً مولفه های قدرت ملی را افزایش دهند و در عمل تولید قدرت کنند.

یکی از مظاهر تولید قدرت، تقویت نیروهای مسلح به تناسب اقتضائات منطقه‌ای و بین‌المللی است. مثل رزمایش‌های اخیر که این رزمایش‌های بزرگ و اعجاب‌برانگیز، آن هم در شرایط تحریم، در واقع تأمین امنیت ملی به‌دست فرزندان کشور در نیروهای مسلح کشور و بسیار افتخار آمیز است.

لازمه تولید قدرت در نیروهای مسلح علاوه بر تقویت تجهیزات، حفظ و ارتقای روحیه، ایمان و قدرت معنوی نیروها است. خطای بزرگ برخی کشورهای منطقه این است که امنیت ملی خود را از بیگانگان طلب می‌کنند و با وجود میلیاردها دلار هزینه و تحقیر شدن و توهین شنیدن، در نهایت در بزنگاهها امنیت آنها تأمین نمی‌شود؛ همانگونه که در قضایای چند سال قبل مصر و تونس و یا در سرنوشت محمدرضا پهلوی دیدیم.۹۹/۱۱/۱۹

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت