چمران: مشکل اول و مهم ما مدیریت است

کد خبر: 1050000

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه ائتلاف به‌دنبال مشارکت هرچه فعال‌تر ولی فعال هوشمند است، گفت: گزینه‌‌ای که انتخاب می شود باید شایسته و توانمند و جوان باشد.

خبرگزاری فارس: مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز در در آیین رونمایی از برنامه و نقشه راه دولت مردمی و تحول‌گرا اظهار داشت: انتخابات چند رکن دارد که اولین رکن حضور گسترده مردمی و مشارکت حداکثری هوشمند است نه مشارکت هیجانی و احساسی، چون مشارکت احساسی منجر به پشیمانی می‌شود که امروز آن را می‌بینیم.

چمران ضمن تاکید بر اینکه ائتلاف نیروهای انقلاب هم به‌دنبال مشارکت هرچه فعال‌تر ولی فعال هوشمند است، اظهار داشت: گزینه‌‌ای که انتخاب می شود باید شایسته و توانمند و جوان باشد.

وی با بیان اینکه انتخاب ما فقط رییس جمهور نباشد و باید گروهی که با او همکاری می‌کنند هم مشخص باشد گفت: بعد از انتخابات باید نظارت کنیم و باید کسانی که انتخاب می‌کنند باید رصد و حمایت و هدایت کنند.

رییس سابق شورای شهر تهران ضمن بیان اینکه مشکل اول و مهم ما مدیریت است، گفت: مدیریت ما مخصوصا در حوزه فرهنگی ناکارآمد است و دشمن متوجه دوگانگی ها می‌شود و این را در جامعه می‌دمد و دوگانه حاکمیت و دولت بوجود می‌آورد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت