تازه ترین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان

کد خبر: 1050075

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با  اشاره به  آخرین پیگیری های مجلس به ویژه کمیسیون متبوعش برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان، گفت: دولت بدهی های به سازمان تامین اجتماعی دارد که به پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اعتقاد داشته و متعهد است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره رقم بدهی دولت به تامین اجتماعی، اظهار داشت:این رقم در حدود 90 هزار میلیارد است که دولت قرار شده این بدهی را پرداخت کند تا بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده انجام شود.

نماینده ساری در مجلس افزود: بنده پس از رد کلیات لایحه بودجه 1400 در صحن علنی مجلس با آقای سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی صحبت کرده‌ام و وی بیان کرد رئیس سازمان برنامه و بودجه قول داده که بحث همسان سازی و رد دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی انجام شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دولت مکلف است که سالانه بخشی از بدهی خود را به سازمان اجتماعی بپردازد و این توافق بین دولت و مجلس صورت گرفته است، تصریح کرد:بازنشستگان نگران نباشند چرا که پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی و همسان سازی حقوق بازنشستگان به مرور انجام خواهد شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت