رانندگی سردار نقدی با تراکتورهای جدید ایران +عکس

کد خبر: 1050168

خط تولید انبوه تراکتورهای جدید ایران در تبریز امروز با حضور با حضور سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: سردار محمدرضا نقدی پس از بازدید از کارخانه تراکتورسازی تبریز و خط تولید تراکتورهای مدل ۴۱۲۰ و ۴۵۵ در این کارخانه نخستین کسی بود که پشت تراکتور سنگین تولیدی ایرانی نشست.

تراکتور 4wd-4120 مجهز به موتور 6 سیلندر توربو شارژ با توان 120 اسب بخار مجهز به قفل دیفرانسیل الکتروهیدرولیکی و دارای ارگونومی ارتقاء یافته نسبت به تراکتورهای دیگر است و دارای توان مالی‌بندی و دوران مناسب برای استفاده از کمبینات‌ها و قابلیت دید جلو بهینه شده با کاپوتاژ جدید دارای ظاهر  مدرن و مشتری‌پسند است.

pJ31VFhdKMtU

تراکتور 455-4WD   مجهز به موتور 3 سیلندر توروشاری با توان 55 اسب بخار مجهز به خروجی هیدرولیکی و قابلیت کار در مزارع و باغ‌ها همچنین دارای توان مال‌بندی مناسب و طراحی ارگونومی ارتقاء یافته است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا  سه شنبه ۲۴ مهر سال 97 کارخانه تراکتورسازی تبریز را در لیست تحریم های خود قرار داد اما ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در واکنش به این امر گفت: ما پاسخ آمریکا را با صادرات بیشتر تراکتورهای ایرانی به بازارهای جهانی خواهیم داد که امروز این امر تحقق یافته است.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز(ایران) گفت: تولید در تراکتورسازی ایران با وجود تحریم‌های غیرقانونی آمریکا و همپیمانانش همچنان با قوت ادامه دارد، به گونه‌ای که این شرکت موفق شده امسال 18 هزار و 500 دستگاه تراکتور تولید و یک هزار و 800 دستگاه به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان صادرات داشته باشد.

وی با بیان اینکه میزان تولید سال گذشته ۱۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه بود که این رقم در سال جاری به ۲۲ هزار دستگاه خواهد رسید، افزود: برنامه پیش‌بینی شده تولید تراکتور در سال ۱۴۰۰ بیش از ۲۵ هزار دستگاه می‌باشد.

سردار نقدی:فقط شعار ندادیم، بلکه عمل کردیم

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر توانسته‌ایم ۴۲ سال در مقابل تمامی توطئه‌های دشمن که حتی شمارش آن‌ها غیر ممکن است، ایستادگی کنیم به دلیل این بود که فقط شعار ندادیم، بلکه عمل کردیم.

سردار محمدرضا نقدی در مراسم افتتاح خط تولید تراکتورهای مدل ۴۱۲۰ و ۴۵۵ در شرکت تراکتورسازی_ ایران، اظهار کرد: موفقیت‌های کارخانه تراکتور سازی نشان می‌دهد که با انتخاب راهبرد درست توانسته‌ایم شعار را پیاده کنیم، هیچ چیزی برای ملتی که اراده کرده تا مستقل باشد، نشدنی نیست.

وی با بیان این‌که خط مقدم ما در مقابل جنگ اقتصادی، تولید است، گفت: اگر صنایع دیگر خط مشی و راهبرد این کارخانه را دنبال کنند، دیگر نیازی نیست دست خودمان را به سوی بیگانگان دراز کنیم.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: تمام این پیچ و مهره‌ها، صفحات ریخته‌گری و صفحه‌های تراشکاری در این کارخانه همه فریاد می زنند که شعار «مرگ بر آمریکا» را در عرصه عمل پیاده کردیم.

وی افزود: اگر تمامی صنایع ما این راهبرد درست را انتخاب کنند و بومی سازی و داخلی سازی را در اولویت کاری خود قرار دهند، قطعا پیروزی‌های بسیار درخشان تری پیش رو ملت ما خواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت