ماجرای قهر نماینده دولت از جلسه کمیسیون تلفیق بودجه!

کد خبر: 1050174

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه دولت به شدت با طرح یارانه بنزینی مخالفت کرد، گفت: حتی نماینده دولت از صحن کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ ق قهر و جلسه را ترک کرد و نهایتاً این طرح رأی نیاورد.

خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه دولت به شدت با طرح یارانه بنزینی مخالفت کرد، گفت: حتی نماینده دولت از صحن کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ ق قهر و جلسه را ترک کرد و نهایتاً این طرح رأی نیاورد.

رمضانعلی سنگدوینی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به طرح «یارانه بنزینی» مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح بنزینی مجلس یک نوبت در کمیسیون تلفیق مطرح شد و متأسفانه دولت به شدت با این طرح مخالفت کرد و حتی نماینده دولت از صحن تلفیق قهر و جلسه را ترک کرد و نهایتاً این طرح رأی نیاورد.

وی تأکید کرد: پیش‌بینی ما این است که اگر بودجه قبل از سال جدید در مجلس بررسی شود، پیشنهادات مربوط به این طرح، در زمان بررسی بودجه سالانه مطرح خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در غیر اینصورت طرح بنزین مجلس مجددا از سوی اعضای کمیسیون انرژی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

این نماینده مجلس اظهار داشت:  در حال حاضر ۳۷ میلیون نفر در کشور فاقد خودرو هستند و این بسیار حائز اهمیت است لذا عدالت اجتماعی باید برای افرادی که بنزین مصرف نمی‌کنند رعایت شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت