تکذیب یک شایعه؛ قالیباف نامه‌ای به فرمانده سپاه ننوشته است

کد خبر: 1052163

یک کانال تلگرامی مدعی شد که قالیباف با هدف حذف گزینه‌های نظامی احتمالی به فرمانده سپاه نامه نوشته است! این خبر اساسا کذب است.

گروه سیاست سایت فردا – همزمان با نزدیکی به انتخابات و افزایش گمانه‌زنی‌ها شاهد افزایش شایعات و اخبار کذب نیز هستیم. شایعاتی که بعضا هدفمندانه و برای تخریب برخی سیاسیون منتشر می‌شود.

مثلا یکی از کانال‌هال تلگرامی که در هفته‌های گذشته بارها درباره رئیس مجلس خبرسازی و شایعه‌پراکنی کرده است، امروز مدعی شد که محمدباقر قالیباف خطاب به فرمانده کل سپاه نامه نوشته و در این نامه نیز اهدافی انتخاباتی داشته است.

این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و هیچ یک از منابع مطلع و نزدیک به قالیباف نگارش چنین نامه‌ای را تایید نمی‌کنند. کانال تلگرامی محرمانه اما مدعی شده است که قالیباف در نامه خود از فرمانده کل سپاه خواسته نامزدهای نظامی را مجاب کند که در سال ۱۴۰۰ فقط یکی از آنها که در نظرسنجی‌ها بالاتر از بقیه است نامزد شود و مابقی نامزدها به نفع او کنار بکشند.

این شایعه پراکنی‌ها که مبنای آن کاندیدا شدن قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو است، در حالی طرح شده و هدفمندانه تخریب رئیس مجلس را پیشه کرده است که وی تا کنون هیچ اظهارنظری مبنی بر کاندیدا شدن یا نشدن در انتخابات ریاست جمهوری نداشته است.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت